Ostatnie dni dla Michała "MOLSIEGO" Łąckiego były dość intensywne, jednak z pewnością Polak może zaliczyć ten okres do udanych. Po tym jak litewsko-polska formacja przed niespełna dwoma tygodniami zatriumfowała w pierwszej edycji Meta Open VALORANT, przyszedł czas na kolejny sukces. Tym razem LDN UTD zdołało wygrać LVP Rising Series 4, gdzie w wielkim finale pokonało TENSTAR.

LDN UTD 3 : 0 TENSTAR
Fracture 13:5 Icebox 13:10 Breeze 16:14
Haven Ascent

MOLSI z kolejnym sukcesem

Ekipa MOLSIEGO swoją przygodę w międzynarodowym turnieju rozpoczęła w bardzo dobrym stylu. W inauguracyjnym spotkaniu w fazie grupowej zdołała pokonać SUPRMODE, a w drugim starciu bez większych problemów rozprawiła się z UCAM Esports Club. Te dwa zwycięstwa pozwoliły LDN UTD awansować do fazy play-off.

Śmiało można stwierdzić, iż drabinka zdecydowanie sprzyjała litewsko-polskiej formacji, gdyż aby dotrzeć do wielkiego finału po drodze musiała rozprawić się z WATEr, gdzie występował m.in. Piotr "YouBreak" Chodoła, a następnie z Crypto Esports. Oba pojedynki nie były szczególnie trudnym wyzwaniem dla zespołu MOLSIEGO, czego dowodem było dotychczas wygranie wszystkich swoich meczów w tych rozgrywkach bez utraty mapy.

Po drugiej stronie drabinki zameldowały się dwie ekipy, które przez większość społeczności VALORANTA określane były jako faworyci LVP Rising Series 4, którymi były Vodafone Giants oraz TENSTAR. Ze względu na losowanie oba zespoły musiały zmierzyć się w bezpośrednim pojedynku w półfinale. Finalnie to drużyna Niko "Polviego" Polvinena mogła świętować awans do finału.

Na finiszu międzynarodowych zmagań LDN UTD podjęło TENSTAR, a spotkanie zostało rozegrane w formacie BO5. Formacji MOLSIEGO wystarczyły zaledwie trzy mapy, aby sięgnąć po tytuł mistrzowski. Na pierwszej mapie drużyna Łąckiego przejechała się po swoim rywalu, wygrywając Fracture wynikiem 13:5. Choć na następnych dwóch mapach TENSTAR postawiło spory opór, to ostatecznie zawodnicy tej ekipy nie potrafili dorównać graczom LDN UTD, którzy w piątkowe popołudnie byli wręcz nie do zatrzymania. Dzięki wygranej w finale 3:0, triumfatorzy LVP Rising Series 4 zdołali wygrać cały turniej bez utraty mapy.

Końcowa klasyfikacja LVP Rising Series 4:

1. LDN UTD 2 000 €
2. TENSTAR 1 000 €
3-4.  Vodafone Giants, Crypto Esports 500 €
5-8. Movistar Riders, UCAM Esports Club, WATEr, Case Esports