STS
fot. EA Sports

5 miliardów bramek, 2,1 miliarda spotkań. Twórcy FIFY 22 prezentują liczby 22 dni po premierze

Od momentu premiery FIFY 22 minęły równo 22 dni. Dla twórców najnowszej części legendarnego cyklu jest to więc idealny moment na pierwsze podsumowania oraz prezentację liczb, którymi zdecydowanie można się pochwalić. Liczby, liczbunie W niespełna miesiąc po ostatnią odsłonę FIFY sięgnęli gracze zamieszkujący terytoria ponad 200 krajów, którzy średnio potrafią rozgrywać nawet 89 milionów spotkań […]

Od momentu premiery FIFY 22 minęły równo 22 dni. Dla twórców najnowszej części legendarnego cyklu jest to więc idealny moment na pierwsze podsumowania oraz prezentację liczb, którymi zdecydowanie można się pochwalić.

Liczby, liczbunie

W niespełna miesiąc po ostatnią odsłonę FIFY sięgnęli gracze zamieszkujący terytoria ponad 200 krajów, którzy średnio potrafią rozgrywać nawet 89 milionów spotkań każdego dnia! Nic więc dziwnego, że w sumie na wirtualnych stadionach odbyło się już 2,1 miliarda meczów, co w sumie daje nam aż 46 trylionów minut gry, czyli 87,7 milionów lat. Niewyobrażalna liczba, ale w jej obliczu nic dziwnego, że bramkarze już 5 miliardów razy musieli schylać się do siatki, by wyjmować z niej piłkę po utracie bramki.

Rozwój naszej globalnej platformy piłkarskiej postępuje w oszałamiającym tempie i widzimy równie oszałamiające zaangażowanie naszej fantastycznej społeczności. Jesteśmy podekscytowani, że możemy ciągle dostarczać fanom najbardziej wciągające wrażenia z gry w piłkę nożną – przyznał wiceprezes EA Sports, David Jackson. – Wraz z setkami partnerów licencyjnych, w tym Premier League, Bundesliga, LaLiga Santander, UEFA i CONMEBOL, mamy zaszczyt tworzyć najbardziej autentyczną interaktywną platformę piłkarską, umożliwiającą ponad 150 milionom fanów z całego świata zbliżenie się do swoich ulubionych lig, klubów i zawodników w znaczący sposób – dodał.

To jednak nie koniec liczb! W trybie kariery powstało wszak 3,1 miliona nowych klubów, które założyło 2,1 miliona osób. Z kolei w Wirtualnych klubach odbyło się 57,7 miliona spotkań, w których, co ciekawe, 326 tysięcy razy tworzono awatary kobiecych zawodniczek. A jak na tym tle prezentuje się VOLTA FOOTBALL, czyli wariacja na temat szeroko pojętego futsalu i ulicznej piłki nożnej? 1,5 miliona awatarów, 21 milionów meczów, 11,2 miliona graczy.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

floppy jednak wraca z VALORANTA do CS:GO!

Po kilku miesiącach występów na scenie VALORANTA Ricky "floppy" Kemery powraca do CS:GO! Amerykanin został zaprezentowany jako nowy nabytek Extra Salt...