STS
fot. Riot Games

Premiera Arcane coraz bliżej. Opublikowano kolejny zwiastun serialu w świecie LoL-a

Z każdym kolejnym dniem jesteśmy coraz bliżej premiery Arcane. Twórcy serialu świadomi są oczekiwań i jeszcze podsycają istniejący hype za sprawą m.in. kolejnych zwiastunów. Najnowszy z nich znalazł się właśnie w sieci. Odkryj Runeterrę z Arcane! Przypomnijmy, że Arcane to serial, którego akcja umiejscowiona jest w Runeterze, czyli świecie League of Legends. – Arcane to historia […]

Z każdym kolejnym dniem jesteśmy coraz bliżej premiery Arcane. Twórcy serialu świadomi są oczekiwań i jeszcze podsycają istniejący hype za sprawą m.in. kolejnych zwiastunów. Najnowszy z nich znalazł się właśnie w sieci.

Odkryj Runeterrę z Arcane!

Przypomnijmy, że Arcane to serial, którego akcja umiejscowiona jest w Runeterze, czyli świecie League of Legends. – Arcane to historia pełna kontrastów. Postacie zostają podzielone na dwie grupy odpowiadające połowom miasta, z innymi wartościami i prawami. Uzupełniają się, choć są swoimi przeciwieństwami. W tym świecie bohaterowie jednej strony mogą stać się złoczyńcami dla drugiej. Główni bohaterowie Arcane to postaci, których gracze pokochali w naszych grach, dlatego powinni poczuć się bardzo znajomo, widząc ich na ekranie. Różnice między mediami mogą być jednak odczuwalne, gdy postaci zostają przeniesione do świata filmu – zapewniał jeszcze niedawno jeden z twórców, Alex Yee.

A skoro już o znajomych kwestiach mowa, to w nowym trailerze zaprezentowano nam dostojny wygląd miasta Piltover, z którym kontrastuje ponura podmiejska dzielnica Zaun. Gdzieniegdzie dostrzec możemy również ujęcia z Jinx korzystającą z dobrze znanego graczom działka obrotowego Pif-Paf. Niemniej sama fabuła dotyczyć będzie nie tylko wspomnianej kryminalistki i jej siostry, gdyż całość ma zostać podzielona na trzy odrębne akty. A każdy z nich opowiadać będzie o losach zupełnie innych bohaterów, każdy fan stworzonego przez Riot Games uniwersum powinien więc znaleźć coś dla siebie.

Arcane swoją oficjalną premierę będzie mieć 7 listopada o godzinie 3:00 nad ranem polskiego czasu, czyli zaledwie kilka godzin po zakończeniu mistrzostw świata w League of Legends. Serial oglądać będzie można na platformie Netflix, aczkolwiek ujawniono, że premierowy odcinek transmitowany będzie także na Twitchu przez każdego zainteresowanego tematem streamera.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
EDward Gaming, EDG, Worlds 2021

Pięć gier w drugim ćwierćfinale Worlds. EDG przechodzi dalej, RNG za burtą

Były cztery drużyny z Chin, została już tylko jedna. Reprezentacja LoL Pro League na Worlds 2021 zmniejszyła się po raz kolejny, aczkolwiek tym razem...