Podopieczni Jakuba "kubena" Gurczyńskiego niedawno mogli świętować awans na DreamHack Open November 2021. Na tym jednak nie koniec wyzwań czekających na MAD Lions, bo przecież do zdobycia są też miejsca na innych turniejach.

MAD Lions postawi kolejny krok na drodze do Argentyny?

Jednym z nich są lanowe finały FiReLEAGUE 2021. Właśnie, lanowe – impreza, której łączna pula nagród wyniesie 83 tysiące dolarów, odbędzie się bowiem w listopadzie w Buenos Aires. Gracze kubena z pewnością mają więc chrapkę na wyjazd do słonecznej Argentyny, ale do tego jeszcze daleka droga. Przede wszystkim muszą oni wygrać dziś swój mecz z GTZ Bulls Esports, gdyż to zapewniłoby im miejsce w fazie pucharowej. Warto wszak przypomnieć, że wczoraj MAD Lions gładko rozprawili się z x6tence i z pewnością liczą na powtórkę. Co prawda nawet porażka nie odbierze jeszcze Lwom marzeń, bo przed sobą nadal będą mieć decydujące spotkanie grupy A. Niemniej zawodnicy hiszpańskiej organizacji z pewnością woleliby uniknąć takiej nerwówki. I mają spore szanse na to, by tak się stało, bo dziś będą faworytami.

CZYTAJ TEŻ:
Kto awansuje na katowickie finały? Ostatni dzień fazy zasadniczej ESL MP

Starcie dwóch niepokonanych ekip w PLE

Nim jednak Lwy przystąpią do gry, czekać nas będą mecze w ramach szóstej kolejki Polskiej Ligi Esportowej. O kolejne zwycięstwo w dywizji profesjonalnej postarają się niepokonane dotychczas Dr Pepper Team oraz Ungentium. Aczkolwiek te dwie ekipy zmierzą się ze sobą bezpośrednio, co oznacza, że jedna z nich zakończy dziś swoją udaną serię. A skoro o seriach mowa – tę notują również reprezentanci GGPredict VIXIT, chociaż w ich wypadku nie ma za bardzo czym się chwalić. Cztery porażki z rzędu dalekie są od oczekiwań Kangurów, które spróbują się w końcu przełamać przy okazji starcia z Creative AVEZ. Na serwerze zamelduje się także akademia Anonymo, przed którą spotkanie z Opera GX Phantoms.

Harmonogram dzisiejszych meczów Polaków w CS:GO:

26 października
15:00 Creative AVEZ vs GGPredict VIXIT BO3 transmisja
18:00 Opera GX Phantoms vs Anonymo Academy BO3 transmisja
21:00 Dr Pepper Team vs Ungentium BO3 transmisja
22:00 MAD Lions vs GTZ Bulls Esports BO1 transmisja