STS
fot. fb.com/neexcsgo

Gdańsk wita czołowych graczy polskiego VALORANTA. Przed nami BeContender #1

Pierwszy profesjonalny turniej VALORANTA w Polsce na lanie – to brzmi dumnie! Właśnie taki status ma ruszające dziś BeContender #1 w Gdańsku, podczas którego zobaczymy w akcji cztery czołowe nadwiślańskie formacje wyłonione na drodze niedawnych eliminacji. Polska czołówka VALORANTA na start Do gry przystąpi m.in. Ungentium, które na scenę gry Riotu weszło dopiero niedawno. Ale […]

Pierwszy profesjonalny turniej VALORANTA w Polsce na lanie – to brzmi dumnie! Właśnie taki status ma ruszające dziś BeContender #1 w Gdańsku, podczas którego zobaczymy w akcji cztery czołowe nadwiślańskie formacje wyłonione na drodze niedawnych eliminacji.

Polska czołówka VALORANTA na start

Do gry przystąpi m.in. Ungentium, które na scenę gry Riotu weszło dopiero niedawno. Ale weszło z przytupem, bo organizacja zaangażowała zespół złożony m.in. z trzonu Chakalaki, wzmocnionego dodatkowo Sebastianem „NEEXEM” Trelą. Czy tak zbudowany zespół to przepis na sukces? Odpowiedź na to pytanie poznamy już dziś, gdy NEEX i spółka zmierzą się z Anonymo Esports. Anonimowi dopiero niedawno oficjalnie uzupełnili lukę w swoim składzie i zgodnie z oczekiwaniami zaangażowali Sebastiana „snikka” Kamińskiego, który w sobotę będzie miał okazję, by stanąć naprzeciwko byłych kolegów z Illuminar Gaming.

Kilka godzin później na serwerze zamelduje się też Team Queso. Podopieczni hiszpańskiej organizacji to zdaniem przepytanych przez nasz serwis ekspertów główny faworyt gdańskiej imprezy. I trudno się dziwić, bo Kamil „krytyq” Dudek i spółka dopiero co mogli świętować triumf podczas PLE.GG: VALORANT: Polish Circuit, a wcześniej wygrali też dziesiątą edycję Beloud Cup. A to wszystko to nie są dobre informacje dla driveBy, które jako pierwsze będzie musiało poradzić sobie z Queso i nie da się ukryć, że ewentualny sukces tej ekipy byłby zaskoczeniem naprawdę dużego kalibru.

Sobotni harmonogram BeContender #1:

30 października
10:00 Anonymo Esports vs Ungentium BO3
13:00 Team Queso vs driveBy BO3
16:00 finał drabinki wygranych

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem oglądać można pod tym adresem. BeContender #1 potrwa do 31 października i zapewni swoim uczestnikom łączną pulę nagród w wysokości 11 tysięcy złotych.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Trwa kadrowa rewolucja w Complexity, blameF opuszcza organizację

Ostatnie tygodnie to w Complexity Gaming czas naprawdę znaczących zmian. Zmian, które jeszcze się nie zakończyły, bo dziś ekipę opuścił jej dotychczas...