STS
fot. Ungentium

Pora wyłonić mistrza BeContender #1. Przed nami ostatni dzień imprezy

Przed nami drugi i jednocześnie ostatni dzień BeContender #1. A to oznacza, że już dziś poznamy mistrzów rozgrywanego w Gdańsku pierwszego profesjonalnego lanowego turnieju VALORANTA w Polsce! Czy ktoś zatrzyma Anonymo? Niedzielne zmagania rozpoczną się od pierwszego meczu drabinki przegranych. W tej niespodziewanie znalazł się uważany za głównego faworyta Team Queso, który swoją przygodę z […]

Przed nami drugi i jednocześnie ostatni dzień BeContender #1. A to oznacza, że już dziś poznamy mistrzów rozgrywanego w Gdańsku pierwszego profesjonalnego lanowego turnieju VALORANTA w Polsce!

Czy ktoś zatrzyma Anonymo?

Niedzielne zmagania rozpoczną się od pierwszego meczu drabinki przegranych. W tej niespodziewanie znalazł się uważany za głównego faworyta Team Queso, który swoją przygodę z nadmorską imprezą zaczął od porażki z o wiele niżej notowanym driveBy. Tym samym Kamil „krytyq” Dudek i spółka wyczerpali już limit błędów, a to oznacza, że jeżeli chcą spełnić pokładane w nich nadzieje i sięgnąć po mistrzostwo, to muszą wygrać wszystkie nadchodzące spotkania. W tym także to zaplanowane na godzinę 12:00, w którym ich rywalami będą Sebastian „NEEX” Trela i jego koledzy z Ungentium.

Następnie czeka nas finał dolnej drabinki, w którym na swojego przeciwnika czeka wspomniane już driveBy. Mimo braku wsparcia organizacji ekipa Piotra „wondermaNa” Brańki rozprawiła się w niedzielę z Queso i z pewnością chętnie pokusi się o kolejną niespodziankę. Ba, niewykluczone, że dB będzie miało szansę, by ponownie zmierzyć się z podopiecznymi hiszpańskiej organizacji. Tak czy inaczej, najważniejszy mecz odbędzie się o godzinie 18:00. To właśnie wtedy rozegrany zostanie wielki finał gdańskiego turnieju, w którym na pewno wystąpi Anonymo Esports. Zespół ten jako jedyny nie poznał jeszcze smaku porażki i jest na najlepszej drodze, by sięgnąć po główną nagrodę w wysokości 7 tysięcy złotych.

Niedzielny harmonogram BeContender #1:

31 października

1. runda drabinki przegranych

12:00 Ungentium vs Team Queso BO3

Finał drabinki przegranych

15:00 driveBy vs TBD BO3

Wielki finał

18:00 Anonymo Esports vs TBD BO3

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem oglądać można pod tym adresem. BeContender #1 potrwa do 31 października i zapewni swoim uczestnikom łączną pulę nagród w wysokości 11 tysięcy złotych.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

MICHU, dycha i hades walczą o życie na Majorze. Czy Polacy zdołają się obronić?

Dla polskich graczy CS:GO uczestniczących w PGL Major Stockholm 2021 nadszedł sądny dzień. Dziś przed nimi bowiem pierwsze mecze z gatunku tych o życi...