STS
fot. Riot Games

Cloud9 Blue z awansem. Znamy wszystkich uczestników VALORANT Champions 2021

Nie obyło się bez problemów, ale w końcu się udało. Poznaliśmy ostateczną listę drużyn, które w grudniu w Berlinie przystąpią do walki o tytuł mistrza świata w VALORANCIE. C9 zgarnia ostatni bilet na mistrzostwa świata Jako ostatni awans na VALORANT Champions 2021 mogli świętować reprezentanci Cloud9 Blue. Son „xeta” Seon-ho i spółka nie ustrzegli się […]

Nie obyło się bez problemów, ale w końcu się udało. Poznaliśmy ostateczną listę drużyn, które w grudniu w Berlinie przystąpią do walki o tytuł mistrza świata w VALORANCIE.

C9 zgarnia ostatni bilet na mistrzostwa świata

Jako ostatni awans na VALORANT Champions 2021 mogli świętować reprezentanci Cloud9 Blue. Son „xeta” Seon-ho i spółka nie ustrzegli się jednak błędów, bo już w drugiej rundzie musieli uznać wyższość Rise. Od tego czasu rywalizowali oni już w dolnej drabince, nie mają miejsca na błędy. Mimo to udało im się pokonać m.in. Gen.G Esports oraz półfinalistów wrześniowego VCT Masters Berlin, 100 Thieves. W finale eliminacji C9 wzięło natomiast rewanż na Rise, bezlitośnie gromiąc rywali 3:0.

Co ciekawe, północnoamerykańskie kwalifikacje ostatniej szansy powinny zakończyć się już dawno temu. Niemniej po drodze pojawiło się wiele problemów m.in. natury technicznej, ale również epidemiologicznej. W momencie, gdy dwóch graczy FaZe Clanu otrzymało pozytywne wyniki testów na COVID-19, turniej został tymczasowo zawieszony, a następnie przeniesiony z lana do sieci. I to właśnie w internecie rozgrywane były decydujące mecze, które przesądziły o końcowym sukcesie Cloud9.

Lista uczestników VALORANT Champions 2021:

Acend Cloud9 Blue Crazy Raccoon Team Envy
Fnatic FULL SENSE FURIA Esports Gambit Esports
KRÜ Esports Team Liquid Team Secret Sentinels
Team Vikings Vision Strikers Vivo Keyd X10 Esports

VALORANT Champions 2021 odbędzie się między 2 a 12 grudnia w Berlinie. To właśnie w stolicy Niemiec szesnaście formacji stoczy ostateczny bój o tytuł mistrza świata w VALORANCIE.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
NOKOCU Anonymo VALORANT

Anonymo Esports triumfuje podczas pierwszej edycji BeContender

W wielkim finale pierwszego lanowego turnieju VALORANTA w Polsce Team Queso zmierzyło się z Anonymo Esports. Spotkanie to miało dodatkowy podtekst, gd...