Z okazji trwającego turnieju PGL Major Stockholm 2021, marka KFC przygotowała dla fanów CS:GO konkurs, w którym do wygrania jest gamingowy customizowany komputer… w kształcie kubełka oraz niepowtarzalny fotel. 

Udowodnij, że jesteś najszybszy!

Pierwsze zadanie polegało na jak najszybszym wyeliminowaniu 100 botów na specjalnie przygotowanej mapie “#GameOnKFC Limited Edition Aim Botz”. Cała akcja oparta jest na dedykowanym serwerze discord “GameOnKFC, na którym gracze nie tylko mogą wysyłać swoje zgłoszenia, ale również oglądać wspólnie majorowe rozgrywki, pochwalić się swoim komputerem, czy prowadzić dyskusje na temat odbywających się meczów. 

Spośród wszystkich poprawnych zgłoszeń wybrano 64 graczy z najlepszym czasem, którzy zakwalifikowali się do turnieju 1v1, w którym do wygrania będą wspomniane epickie nagrody! 

Świetne nagrody oraz sława!

Dwóch najlepszych strzelców wyłonionych w konkursie jeden na jednego wystąpi w wielkim finale, który odbędzie się już 3 listopada i będzie transmitowany na żywo w serwisie Twitch! Zwycięzca może liczyć na specjalny komputer gamera inspirowany designem marki KFC, a także wyjątkowy, customizowany fotel gamingowy marki Diablo Chairs.

Historia KFC na mapach

KFC po raz kolejny wspiera relację z najważniejszych rozgrywek esportowych, zostając partnerem polskiej transmisji PGL Major Stockholm 2021, tworzonej przez agencję gamingową Fantasyexpo we współpracy z FRENZY. W 2017 roku KFC zaangażowało się w polskojęzyczny stream z Mistrzostw Świata w League of Legends, natomiast w kolejnych latach najważniejszych turniejów CS:GO - FACEIT Major London 2018 i StarLadder Major Berlin 2019. Konsekwentne działania popularnej sieci restauracji pokazuje, jak ważną grupą odbiorczą są dla niej gracze.

Marka lubi angażować społeczność, o czym mogą świadczyć aktywności w ubiegłych latach. Restauracja kilkukrotnie oferowała specjalną pozycję dla graczy nazwaną “kubełek gamera 1337”, a nazwa odnosiła się do miksu 1 nóżki, 3 stripsów, potrójnych frytek i 7 hot wingsów. Dwukrotnie odbyła się akcja “KFC na mapach”, która nagrodzona została srebrną statuetką MIXX AWARDS. Z okazji Majora w Sztokholmie wraca po raz trzeci.

Artykuł powstał we współpracy z Fantasyexpo sp. z o.o.