STS
fot. Meulemans Benjamin/@benmlns

Happy wraca do gry! Francuz nowym zawodnikiem BDS

Vincent „Happy” Schopenhauer nie ustaje w próbach podboju sceny VALORANTA. Po nieudanych epizodach w Vodafone Giants i EXCEL ESPORTS dwukrotny triumfator Majora CS:GO znalazł bowiem nowego pracodawcę, którym został Team BDS. Kolejna próba Happy’ego O potencjalnym transferze 29-latka pisano już pod koniec października, czyli krótko po tym, jak na ławce francuskiej organizacji wylądował Dylan „hoppY” […]

Vincent „Happy” Schopenhauer nie ustaje w próbach podboju sceny VALORANTA. Po nieudanych epizodach w Vodafone Giants i EXCEL ESPORTS dwukrotny triumfator Majora CS:GO znalazł bowiem nowego pracodawcę, którym został Team BDS.

Kolejna próba Happy’ego

O potencjalnym transferze 29-latka pisano już pod koniec października, czyli krótko po tym, jak na ławce francuskiej organizacji wylądował Dylan „hoppY” Aube. Niemniej dopiero teraz oficjalnie potwierdzono, że to właśnie Happy będzie jego następcą, którego zadaniem będzie przywrócenie BDS na właściwe tory. Ekipa bowiem na dobrą sprawę nie włączyła się nawet do walki o awans na VALORANT Champions 2021, bo z trzecim etapiem VALORANT Champions Tour pożegnała się jeszcze na etapie eliminacji. A to z kolei przełożyło się na fakt, że zgromadziła ona zbyt mało punktów i nie otrzymała zaproszenia do eliminacji ostatniej szansy. Niemniej teraz wraz z przyjściem Schopenhauera skład zyska sporo doświadczenia, którego wcześniej mu brakowało.

Happy przez lata obecny był na scenie Counter-Strike’a, rywalizując najpierw w wersji Source, a potem również Global Offensive. W tej drugiej dwa razy udało mu się nawet sięgnąć po mistrzostwo świata! Na swoim koncie ma występy m.in. pod banderą Teamu Vitality, Teamu EnVyUs oraz Teamu LDLC – w tym ostatnim spotkał się zresztą z Rodolphe „rodeNem” Bianco, który teraz ponownie będzie jego klubowym kolegą. Wracając jednak do samego Schopenhauera, ten w ubiegłym roku porzucił CS:GO i śladem wielu innych zawodników przeniósł się do VALORANTA. Niemniej dotychczas nie udało mu się osiągnąć żadnych znaczących sukcesów i to mimo faktu, że BDS będzie już trzecią organizacją, w której barwach rywalizuje.

Skład Teamu BDS prezentuje się następująco:

  • Rodolphe „rodeN” Bianco
  • Logan „logaN” Corti
  • Jonathan „TakaS” Paupard
  • Alex „AKUMAAAAA” Lo Bello
  • Vincent „Happy” Schopenhauer
  • Flavien „wallax” Lebreton – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
snikk, Anonymo Esports, BeContender #1

snikk o ofertach przed Anonymo: Byłem na liście życzeń Alliance, OG oraz FPX

W miniony weekend odbył się pierwszy turniej lanowy VALORANTA dla profesjonalnych drużyn w Polsce, gdzie finalnie zatriumfowało Anonymo Esports. Podop...