STS
fot. Konami

Problemów eFootball 2022 ciąg dalszy – aktualizacja 1.0.0 przesunięta na przyszły rok

Powiedzieć, że premiera eFootball 2022 była rozczarowaniem, to tak, jakby nic nie powiedzieć. Następca legendarnego Pro Evolution Soccer ukazał się w opłakanym stanie i z niezwykle okrojoną zawartością. Sytuacja była zresztą na tyle zła, że twórcy opublikowali nawet oficjalne przeprosiny. Wygląda jednak na to, że to nie koniec problemów. Aktualizacja 1.0.0? Jeszcze poczekamy Jeszcze przed […]

Powiedzieć, że premiera eFootball 2022 była rozczarowaniem, to tak, jakby nic nie powiedzieć. Następca legendarnego Pro Evolution Soccer ukazał się w opłakanym stanie i z niezwykle okrojoną zawartością. Sytuacja była zresztą na tyle zła, że twórcy opublikowali nawet oficjalne przeprosiny. Wygląda jednak na to, że to nie koniec problemów.

Aktualizacja 1.0.0? Jeszcze poczekamy

Jeszcze przed ukazaniem się samej produkcji Konami upubliczniło roadmapę, w której zawarto najważniejsze funkcje, które w kolejnych miesiącach zostaną wprowadzone do gry. Z tej wynikało, że już w listopadzie ma się ukazać łatka o wiele mówiącym oznaczeniu 1.0.0, która wskazywała, że wraz z nią tytuł powinien przybrać premierową formę. Jeżeli więc czekaliście na ten moment, to… nie mamy dobrych informacji, bo poczekacie znacznie dłużej. Konkretniej, aż do wiosny przyszłego roku. Z tego też powodu wstrzymano możliwość zakupu tzw. eFootball 2022 Premium Player Pack, w którym miały znaleźć się m.in. 2,8 tysiąca sztuk wewnętrznej waluty oraz sześć wyjątkowych ofert, czyli zawartość możliwa do wykorzystania dopiero po ukazaniu się patcha 1.0.0. Dodatkowo jeżeli ktoś wcześniej zdecydował się nabyć Premium Player Pack, to nie musi się obawiać, bo twórcy zapowiedzieli zwrot pieniędzy.

Pracujemy tak ciężko, jak to tylko możliwe, by do wiosny 2022 dostarczyć naszym graczom wrażenia, jakich oczekują i na jakie zasługują. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i jednocześnie dziękujemy za waszą nieustającą cierpliwość – napisano w oficjalnym komunikacie. I chociaż samo eFootball jest w pełni darmowe, to mimo wszystko trudno spodziewać się pozytywnego odbioru ze strony społeczności, która liczyła na godną konkurencję dla serii FIFA. A tymczasem tytuł od Konami nadal zbiera fatalne recenzje. W momencie pisania tego tekstu zaledwie 11% ze wszystkich blisko 23 tysięcy recenzji miało charakter pozytywny, dlatego też przy grze w rubryce „wszystkie recenzje” widnieje adnotacja „Przytłaczająco negatywne”. To wszystko czyni z eFootball 2022 najgorzej ocenianą pozycją na platformie Valve.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

HONORIS bez analityka, Nodsury opuszcza organizację

HONORIS straciło kolejnego członka sztabu szkoleniowego swojej dywizji CS:GO. Tym razem z organizacją pożegnał się Szymon "Nodsury" Kościelniak, który...