Najlepszym graczem turnieju "KFC na mapach" zorganizowanego z okazji minionego Majora został Yami. W jego ręce trafi gamingowy komputer oraz krzesło, stylizowane na design restauracji. 

Turniej "KFC na mapach" miał bardzo innowacyjną formułę kwalifikacyjną. Zawodnicy, aby zgłosić się do turnieju, musieli wygrać walkę z czasem, poprzez jak najszybsze wyeliminowanie botów na specjalnie przygotowanej mapie "#GameOnKFC Limited Edition Aim Botz". Spośród kilkuset zgłoszeń wybranych zostało 64 najszybszych graczy, którzy zmierzyli się ze sobą w pojedynkach jeden na jednego.

W finale turnieju spotkało się dwóch graczy – Yami oraz SprinT – których w próbie czasowej dzieliło aż kilkadziesiąt sekund. Pierwszy ustrzelił 100 przeciwników w imponujące 39 sekund, natomiast jego przeciwnikowi zajęło to niecałą minutę. Obaj posiadają 10. poziom na platformie faceit, lecz różnica w czasie słusznie wskazała zwycięzcę. Wynikiem 2:1 w mapach zatriumfował Yami, dzięki czemu zgarnął komputer gamingowy w kształcie kubełka KFC oraz customizowany fotel marki Diablo Chairs!

Wszystkich graczy zachęcamy do odwiedzenia Discorda #GameOnKFC. Osoby będące członkami serwera w przyszłości jako pierwsze dowiedzą się o kolejnych turniejach i aktywnościach gamingowych prowadzonych przez markę KFC – następne już niebawem!

Artykuł powstał we współpracy z firmą Fantasyexpo.