STS
Hextech Mayhem
fot. Riot Forge

Muzyczny chaos w Piltover. Hextech Mayhem nową grą Riot Forge

Riot Games zaskakuje nas w ostatnim czasie liczbą nowych inicjatyw. Promocja animacji Arcane przejęła nie tylko ulice, ale też niektóre znane nam i niepowiązane wcześniej z League of Legends marki. Tym razem deweloperzy pod patronatem Riot Forge wyszli z czymś, czego raczej spodziewalibyśmy się po firmie projektującej gry. Hextech Mayhem: A League of Legends Story […]

Riot Games zaskakuje nas w ostatnim czasie liczbą nowych inicjatyw. Promocja animacji Arcane przejęła nie tylko ulice, ale też niektóre znane nam i niepowiązane wcześniej z League of Legends marki. Tym razem deweloperzy pod patronatem Riot Forge wyszli z czymś, czego raczej spodziewalibyśmy się po firmie projektującej gry. Hextech Mayhem: A League of Legends Story to muzyczna platformówka, której głównym bohaterem będzie Ziggs.

Hextech Mayhem już w przedsprzedaży

W tej produkcji będziemy mieli okazję zabawić się trochę z muzyką. Rozgrywka polega na rytmicznym skakaniu i atakowaniu bombami do rytmu ścieżki dźwiękowej. Dodatkowo trzeba będzie unikać przeszkód, podpalać lonty i wywoływać niezwykle satysfakcjonujące reakcje łańcuchowe z naszych eksplozji. Gra jest osadzona na ulicach Piltover w najróżniejszych dzielnicach miasta. W trakcie przygód trzeba będzie unikać Heimerdingera, który będzie chciał nam przeszkodzić w budowie największej bomby w historii Runeterry.

To pierwsza garść informacji, jaką twórcy Hextech Mayhem na razie się podzielili. Reszta szczegółów będzie znana dopiero 16 listopada o godzinie 17:00. Sam tytuł jest już jednak dostępny w przedsprzedaży na Nintendo Switch oraz PC za pośrednictwem platform takich jak Steam, GOG czy też Epic Games Store. Dodatkowo kupujący ten tytuł w formie przedpremierowej otrzymają też w prezencie skórkę Zniszczony Ziggs do wykorzystania w grze.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

SZPERO: Chciałem sobie udowodnić, że nadal potrafię

Niedzielny wieczór upłynął pod znakiem Białej Gwiazdy. Wszak to właśnie Wisła All iN! Games Kraków zatriumfowała w wielkim finale jesiennej edycji ESL...