Nieubłaganie zbliża się otwarcie rynku transferowego na scenie League of Legends. Cały czas jesteśmy odbiorcami nowych przecieków oraz plotek dotyczących poszczególnych graczy. Tym razem obiektem zainteresowania jest Matthew "xMatty" Coombs, który ma opuścić Karmine Corp i zasilić szeregi nowego reprezentanta League of Legends European Championship, czyli Teamu BDS.


Śledź transfery na scenie League of Legends:


Kolejny gracz KCORP w LEC

Karmine Corp to organizacja, która wyrasta na istną kuźnię talentów. W ubiegłym sezonie ich były toplaner Adam "Adam" Maanane podbijał serca kibiców, debiutując na najwyższym szczeblu europejskich rozgrywek w barwach Fnatic. Natomiast przyszły sezon prawdopodobnie przyniesie nam nowy talent z tej ekipy, którym ma być strzelec mistrza ligi francuskiej. Jak podaje Upcomer, xMatty doszedł do słownego porozumienia z nowym pracodawcą, którym ma być debiutujący w LEC Team BDS.

xMatty zagra u boku Cinkrofa?

Wcześniej wspominaliśmy też, że BDS zainteresowane jest zakontraktowaniem polskiego dżunglera, Jakuba "Cinkrofa" Rokickiego. Teraz w połączeniu z jego drużynowym kolegą ten zamysł zaczyna nabierać ciekawych kształtów. Być może to właśnie oni zostaną głównym trzonem BDS i staną w szranki z czołówką europejskich drużyn. Wspomniany wcześniej Adam pokazał się z bardzo dobrej strony w swoim pierwszym sezonie. Dlatego też pojawienie się xMatty'ego może przynieść kolejny powiem świeżości na scenie. Natomiast dla Cinkrofa byłby to powrót do najbardziej prestiżowych rozgrywek Starego Kontynentu w League of Legends.

CZYTAJ TEŻ:
Nieoficjalnie: Cinkrof w 2022 roku będzie grał w LEC

Nadal nie możemy być w stu procentach pewni ruchów transferowych do momentu oficjalnego potwierdzenia przez organizację. To z kolei pojawi się nie wcześniej, niż przed otwarciem okienka transferowego. Natomiast im bliżej tego dnia, tym bardziej wiarygodne przecieki trafiają do opinii publicznej. Jeśli te wspomniane w tym artykule dojdą do skutku, to czeka nas kolejny ciekawy skład z Polakiem w dżungli. Aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami dotyczącymi wszelakich roszad na profesjonalnej scenie League of Legends, zachęcamy do śledzenia tego artykułu.