Misfits Gaming jest kolejną ekipą z League of Legends European Championship, która przygotowuje się do startu następnego sezonu. Natomiast najnowsze informacje nie mówią o transferach, tylko o przedłużeniu kontraktu z toplanerem, którym jest Shin "HiRit" Tae-min.

CZYTAJ TEŻ:
Labrov przedłuży kontrakt z Vitality?

Koreańczyk na dłużej w Misfits?

Jak poinformował Upcomer, HiRit może spodziewać się propozycji nowej umowy. Miałaby ona obowiązywać do końca sezonu 2023. Zawodnik dołączył do ekipy z LEC w grudniu ubiegłego roku na mocy rocznego kontraktu. Jego występy były wystarczająco zadowalające dla włodarzy organizacji, aby podjąć rozmowy o pozostaniu gracza na dłuższy okres. Statystyki toplanera z letniego splitu mogą budzić podziw. Był drugim graczem jeśli chodzi o KDA, a także trzecim o największym współczynniku udziału w zabójstwach drużyny. Dlatego też – prawdopodobnie – pozycja na górnej alei w Misfits w najbliższym czasie pozostanie królestwem Koreańczyka.

Toplaner jednej z czołowych drużyn LEC rozpoczynał swoją karierę w Challengers Korea. Reprezentował barwy APK Prince, jednak nie był on jedynym zawodnikiem na tej pozycji. Ostatecznie podjął decyzję, aby przenieść się do Europy i tutaj spróbować swoich sił. Około pół roku spędził we Francji grając dla Teamu-LDLC, następnie udał się na podobny okres do Turcji, gdzie przyodział trykot 1907 Fenerbahçe Esports. Śmiało można stwierdzić, że swój największy potencjał ujawnił w momencie dołączenia do Misfits. Podsumowując jego indywidualne statystyki oraz wkład do drużyny wydaje się, że nowy kontrakt jest zdecydowanie dobrym wyborem dla obu stron.

Potwierdzenie wszystkich plotek oraz doniesień nastąpi już wkrótce. Nadal bowiem czekamy na oficjalne otwarcie okienka transferowego. Jednak możecie prześledzić dotychczasowe informacje, klikając w poniższy baner.


Śledź transfery na scenie League of Legends: