STS
chres AGO ROGUE
fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Decydujące mecze Trinity Force Pucharu Polski przed nami. Dziś pierwszy półfinał

Kto powiedział, że listopad musi koniecznie kojarzyć się z okresem stagnacji na scenie League of Legends? Z jednej strony jesteśmy ciągle bombardowani kolejnymi doniesieniami dotyczącymi roszad między drużynami, z drugiej wczoraj rozpoczęła się kolejna edycja NEST, gdzie o mistrzowski tytuł walczy czołówka chińskiego LoL-a. A na tym nie kończą się rozgrywki, które możemy śledzić – […]

Kto powiedział, że listopad musi koniecznie kojarzyć się z okresem stagnacji na scenie League of Legends? Z jednej strony jesteśmy ciągle bombardowani kolejnymi doniesieniami dotyczącymi roszad między drużynami, z drugiej wczoraj rozpoczęła się kolejna edycja NEST, gdzie o mistrzowski tytuł walczy czołówka chińskiego LoL-a. A na tym nie kończą się rozgrywki, które możemy śledzić – alternatywy wcale nie musimy szukać daleko. W końcu jeszcze nie został wyłoniony mistrz tegorocznej odsłony Trinity Force Pucharu Polski, aczkolwiek dziś przybliżymy się w kierunku poznania triumfatora zawodów.


Śledź transfery na scenie League of Legends:


W ten weekend poznamy mistrza

W stawce pozostały już tylko cztery najlepsze formacje, a są nimi AGO ROGUE, elo turyści, Illuminar Gaming oraz piratesports. Pierwsze dwie z wymienionych już dziś wieczorem stoczą bój o miejsce w wielkim finale, gdzie do zgarnięcia będzie co najmniej 12 tysięcy złotych. Przegrany dzisiejszego meczu natomiast będzie musiał zadowolić się tylko połową tej kwoty. Warto jednocześnie pamiętać o zmianie w formacie – od teraz żadna z drużyn nie ma już marginesu błędu, a każdy z meczów zostanie rozegrany w trybie best-of-five, czyli do trzech zwycięstw. A to z kolei oznacza, że dziś czeka nas tylko jeden mecz – drugiego finalistę poznamy dopiero jutro wieczorem.

AGO ROGUE czy elo turyści?

W pojedynku AGO ROGUE z elo turystami murowanym faworytem zdają się być brązowi medaliści szóstego sezonu Ultraligi – nawet mimo ich pamiętnej serii porażek w meczach decydujących o ostatecznym triumfie w mistrzostwach Polski. Z drugiej strony warto pamiętać o tym, że ELO wyeliminowało z rozgrywek między innymi Ricardo and Friends, w którego składzie grali chociażby Łukasz „Puki Style” Zygmunciak oraz Wojciech „Wojtuś” Świderski – i to podchodząc do pierwszej potyczki na Summoner’s Rifcie bez banów. Jeśli jednak Turyści liczą na miejsce w finale, będzie potrzeba dać z siebie jeszcze więcej… i do tego liczyć na słabą dyspozycję rywali. W jakimkolwiek jednak przypadku porażka AGO ROGUE na tym etapie będzie co najmniej sporym zaskoczeniem.

Harmonogram dzisiejszych meczów Trinity Force Pucharu Polski:

Piątek, 29 października
17:30 AGO ROGUE vs elo turyści BO3

Transmisję z Trinity Force Pucharu Polski będziecie mogli obejrzeć na kanałach Polsat Games na Twitchu oraz w serwisie YouTube.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PZPN zapowiada turniej FIFY i eFootball PES. Finały na PGE Narodowym!

Polski Związek Piłki Nożnej kontynuuje swoje działania związane z rozwojem esportowej odnogi futbolu. W tym celu oficjalnie zapowiedziano LOTOS eCUP,...