STS
fot. BeChampions/Maciej Kołek

Rebels Gaming kontraktuje Reject$. UNFAKE brakującym elementem układanki?

Ubiegłotygodniowe doniesienia Corentina Phalipa z portalu VLR.gg okazały się prawdziwe, gdyż Rebels Gaming oficjalnie zakontraktowało dywizje VALORANTA. Organizacja wzięła pod swoje skrzydła skład Reject$, jednak w zespole brakuje piątego gracza. Istnieje niemała szansa, że wakat w europejskiej ekipie wypełni Bartosz „UNFAKE” Bernacki. Rebels Gaming inwestuje w VALORANTA Przez ostatnie miesiące Alessio „musashi” Xhaferi, Felix „lyNxi” […]

Ubiegłotygodniowe doniesienia Corentina Phalipa z portalu VLR.gg okazały się prawdziwe, gdyż Rebels Gaming oficjalnie zakontraktowało dywizje VALORANTA. Organizacja wzięła pod swoje skrzydła skład Reject$, jednak w zespole brakuje piątego gracza. Istnieje niemała szansa, że wakat w europejskiej ekipie wypełni Bartosz „UNFAKE” Bernacki.

Rebels Gaming inwestuje w VALORANTA

Przez ostatnie miesiące Alessio „musashi” Xhaferi, Felix „lyNxi” Björklund oraz David „Fizzy” Figueiredo poszukiwali dwóch zawodników, aby wraz z nimi uformować stały zespół. Kiedy wydawało się, że trzech Europejczyków nareszcie dopięło swego, w połowie lipca do Teamu Heretics dołączył Amine „Amilwa” Saidi, który zostawił po sobie lukę w europejskim miksie. W międzyczasie szeregi ekipy zasilił João „jannyXD” Daniel, a po odejściu Francuza rozpoczęły się poszukiwania piątego zawodnika. Co prawda Amilwa po tym, jak został przesunięty na ławkę rezerwowych w Heretics, powrócił do starych kolegów i rozegrał kilka spotkań w barwach Reject$, jednak wiele wskazuje na to, że podąży on śladami Patryka „paTiTka” Fabrowskiego i będzie członkiem nowego projektu OG.

UNFAKE brakującym elementem układanki?

Jak udało się ustalić redakcji Cybersport.pl, kandydatem do zajęcia wolnego miejsca jest UNFAKE, który aktualnie przebywa na testach w Rebels Gaming, gdzie miałby pełnić rolę wspierającego. 24-latek przez ostatnie kilka miesięcy reprezentował barwy Teamu Queso, jednak w tym tygodniu polski zespół ogłosił disband, a każdy z zawodników indywidualnie rozpoczął poszukiwania nowej drużyny. Światkami debiutu europejskiej dywizji będziemy już w najbliższy wtorek, kiedy to rozpocznie swoje zmagania w finałach Circuito De Elite, gdzie w ćwierćfinale zmierzy się z FTW Esports. Istnieje spora szansa, iż wówczas u boku musashiego i spółki ujrzymy również Bernackiego, który początkowo z pewnością pełniłby rolę stand-ina.

Tak aktualnie prezentuje się skład Rebels Gaming:

  • Alessio „musashi” Xhaferi
  • Felix „lyNxi” Björklund
  • David „Fizzy” Figueiredo
  • João „jannyXD” Daniel
  • John „Papasmurf” Yoo – trener
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

dev1ce i es3tag znowu w jednym zespole?

Podczas PGL Major Stockholm 2021 Ninjas in Pyjamas finiszowali w czołowej ósemce, co teoretycznie nie jest najgorszym rezultatem. Wszak po raz ostatni...