STS
Arcane Riot
Fot. zrzut ekranu zapowiedzi

Arcane z kolejnym sukcesem. Serial na szczycie popularności w 52 krajach

Animacja produkcji Riot Games cieszy się niezwykłą popularnością. Jak ostatnio informowaliśmy, pierwsze trzy odcinki Arcane zdołały wyprzedzić całą resztę konkurentów w rankingu popularności na Netflixie. Wydanie drugiego aktu tylko popchnęło cyfry oglądalności i wszystko wskazuje na to, że serial jest już hitem na całym świecie. Arcane najlepiej oglądanym serialem w 52 krajach Jeszcze przed sobotą […]

Animacja produkcji Riot Games cieszy się niezwykłą popularnością. Jak ostatnio informowaliśmy, pierwsze trzy odcinki Arcane zdołały wyprzedzić całą resztę konkurentów w rankingu popularności na Netflixie. Wydanie drugiego aktu tylko popchnęło cyfry oglądalności i wszystko wskazuje na to, że serial jest już hitem na całym świecie.

Arcane najlepiej oglądanym serialem w 52 krajach

Jeszcze przed sobotą Arcane siedziało na szczycie klasyfikacji pod względem oglądalności w 38 krajach. Jak podaje Flixpatrol, po wyjściu kolejnych trzech odcinków serii sprawy mają się jeszcze lepiej. Animacja jest już bowiem najlepiej prosperującą produkcją w 52 państwach. W samych Stanach Zjednoczonych też jest niezwykle blisko, ponieważ znajduje się na drugim miejscu w rankingu zaraz za Big Mouth.

Historia osadzona w świecie Runeterry, której głównymi bohaterami są m.in. Jinx i Vi podbiła nie tylko rankingi popularności na Netflixie. Możemy też zaobserwować niezwykle wysokie noty dla Arcane na takich portalach jak Rotten Tomatoes oraz IMDB. Większość widzów z pewnością stanowią gracze League of Legends. Tak dobre wyniki świadczą jednak o tym, że produkcja broni się jako oddzielny twór i nabiera coraz to większego rozpędu.

Popularność z pewnością będzie rosła, ponieważ przed nami decydujące odcinki, które zwieńczą serial. Sposób, w jaki Riot Games pokazuje nam opisywaną historię, z pewnością dodaje też sporej dawki emocji. Animacja została podzielona na trzy akty. Mimo że każdy z nich jest powiązany fabularnie, można odnieść wrażenie, iż są też samodzielnymi rozdziałami. Ostatnia część ujrzy światło dzienne już w najbliższą sobotę.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Mistrzostwo Six Sweden Major 2021 dla FaZe Clanu

Za nami ostatni duży turniej Rainbow Six: Siege w tym roku. Tym większe powody do radości mają więc fani FaZe Clanu, bo to właśnie ich ulubieńcy sięgn...