STS
fot. BeChampions/Maciej Kołek

Ownage triumfuje w spotkaniu inauguracyjnym BeContender #2

Inauguracyjne spotkanie drugiej odsłony BeContender potoczyło się według oczekiwań, gdyż Ownage rozprawiło się z REBORN, tym samym awansując do finału drabinki wygranych. Z początku wydawać się mogło, że spotkanie zakończy się bardzo szybkim zwycięstwem zespołu Szymona „kenobiego” Łabędzkiego, jednakże druga mapa okazała się niezwykle zacięta. Ownage 2 : 0 REBORN Breeze 13:3 Ascent 14:12  Bind  […]

Inauguracyjne spotkanie drugiej odsłony BeContender potoczyło się według oczekiwań, gdyż Ownage rozprawiło się z REBORN, tym samym awansując do finału drabinki wygranych. Z początku wydawać się mogło, że spotkanie zakończy się bardzo szybkim zwycięstwem zespołu Szymona „kenobiego” Łabędzkiego, jednakże druga mapa okazała się niezwykle zacięta.

Ownage 2 : 0 REBORN
Breeze 13:3 Ascent 14:12  Bind 

Ownage triumfuje w meczu otwarcia

Spotkanie rozpoczęło się na Breeze, gdzie wybornie rozpoczęli zawodnicy Ownage. W pewnym momencie formacja Krzysztofa „playboistarkiego” Lewandrowskiego prowadziła aż rezultatem 8:0, jednak wówczas Dawid „Sosna” Sosnowski i spółka rzucili się do odrabiania strat, wskutek czego po pierwszej połowie na tablicy widniał wynik 9:3. Po zmianie stron Ownage jednak dokończyło dzieło zniszczenia z pierwszej części, pokonując swojego rywala 13:3.

Chwilę później zawodnicy obu drużyn zameldowali się na Ascencie, gdzie runda pistoletowa padła łupem graczy REBORN. Dla dobra wydarzenia Sosna i spółka na drugiej mapie zaprezentowali się zdecydowanie z lepszej strony. Zacięta rywalizacja zwieńczyła się prowadzeniem Ownage 7:5 po pierwszej połowie. Po krótkiej przerwie ekipa playboistarkiego ruszyła z wysokiego C, jednakże w świetnej dyspozycji znajdował się Adam „Magni” Sznajder, dzięki któremu jego zespół zdołał doprowadzić do dogrywki. W doliczonym czasie gry finalnie to Ownage poradziło sobie lepiej z wojną nerwów, wygrywając 14:12, tym samym awansując do finału drabinki wygranych.

Dzisiejszy harmonogram BeContender #2:

20 listopada
15:00 AWARIA vs Incognito BO3
18:00 finał drabinki wygranych BO3

Transmisja z polskim komentarzem ze wszystkich spotkań rozgrywanych w ramach BeContender #2 dostępna będzie oficjalnym kanale BeChampions za pośrednictwem platformy Twitch. Pula nagród w tym turnieju wynosi 10 tysięcy złotych.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Jankos LEC

LEC świętuje trzecie urodziny. Co się zmieniło na lepsze, a co na gorsze?

Dokładnie trzy lata temu europejska scena League of Legends przeżyła trzęsienie ziemi. Przed 19 listopada pojawiały się co prawda już pewne znaki, że...