STS
Wisła All iN!
fot. Wisła All iN! Games

Wisła przechodzi dalej w kwalifikacjach do DPC! Sukces dywizji Doty 2

Wiślacy z sukcesem! Wisła All iN! Games Kraków dostała się do zamkniętych kwalifikacji do pierwszej tury Drugiej Dywizji zachodnioeuropejskiej Regionalnej Ligi Dota Pro Circuit. W dzisiejszych spotkaniach Biała Gwiazda udowodniła, że jest w stanie walczyć o miejsce w rywalizacji o najwyższą stawkę. Na swojej drodze napotkała czterech rywali, z którymi rozprawiła się całkiem gładko. Wisła […]

Wiślacy z sukcesem! Wisła All iN! Games Kraków dostała się do zamkniętych kwalifikacji do pierwszej tury Drugiej Dywizji zachodnioeuropejskiej Regionalnej Ligi Dota Pro Circuit. W dzisiejszych spotkaniach Biała Gwiazda udowodniła, że jest w stanie walczyć o miejsce w rywalizacji o najwyższą stawkę. Na swojej drodze napotkała czterech rywali, z którymi rozprawiła się całkiem gładko.

Wisła przechodzi dalej!

Na sam początek Wisła zmierzyła się z Dodo Hunters, z którymi uporała się i mogła myśleć o dalszych potyczkach. Później Wiślacy musieli stoczyć batalię z ekipą Boomer Animals. Ta nie stanowiła dla nich większego problemu, jako że spotkanie to zakończyło się już w 20. minucie. W następnej rundzie podejmowali Level One, które wcześniej rozprawiło się z CZECH KOALAS. Tutaj także Biała Gwiazda okazała się lepszym zespołem i tym samym awansowała do następnego etapu. Później pomiędzy zamkniętymi kwalifikacjami a formacją Natana „Exotic_Deera” Michalewicza stał już tylko Winter Bear. Seria ta rozgrywała się w formacie BO3, jednak nie mieliśmy okazji oglądać wszystkich trzech gier. Polacy wygrali bowiem oba starcia i tym samym przedostali się do następnej fazy.

Zamknięte kwalifikacje ruszają już za dwa dni. W poniedziałek Wiślacy staną do walki o awans do Drugiej Ligi DPC. Aby tego dokonać, nie należy jedynie przejść przez etap otwartych kwalifikacji, ale trzeba też przebrnąć także przez te zamknięte. W tej drugiej fazie zmierzą się ze sobą ekipy spadkowe z ostatniej tury Drugiej Dywizji DPC i sześć formacji, które dostały się tam drogą eliminacji. W tej drugiej grupie znajduje się właśnie Wisła All iN! Games Kraków. Dwie najlepsze drużyny awansują później do wyżej wspomnianej Drugiej Dywizji.

Więcej o samym formacie pisaliśmy w tym miejscu. Poniedziałkowe zmagania Wisły All iN! obejrzycie na kanale wislagames – Twitch już od godziny 18:00.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Faza zasadnicza dywizji profesjonalnej PLE za nami. Za chwilę dalszy ciąg walki o bilet na lana

Co prawda dywizja mistrzowska nadal toczy swoje boje, ale w dywizji profesjonalnej Polskiej Ligi Esportowej zapadły pierwsze rozstrzygnięcia. Za nami...