STS
Worlds 2019, Puchar Przywoływacza, Summoner's Cup
fot. Riot Games/Colin Young-Wolff

Znamy miasta hostujące Worlds 2022. Riot wyjawił je przez przypadek

Riot Games nie zwalnia z kolejnymi ogłoszeniami. Tym razem stało się to za sprawą przypadkowego wycieku informacji. Niemniej znamy już cztery miasta, w których odbywać się będzie następna edycja Worlds. Mistrzostwa świata w League of Legends powracają za ocean!

Worlds 2022 w czterech miastach

Po sześciu latach podróży po świecie, Worlds 2022 powraca do Ameryki Północnej! Mistrzostwa Świata odbędą się w Mexico City, Nowym Yorku, Toronto i San Francisco wraz z solidną wycieczką kontynentalną – czytamy w opisie filmu na YouTubie, który wyciekł dzisiaj w nocy. Parę minut po tej wpadce wideo stało się prywatne i nikt już nie mógł go obejrzeć. Nie zmienia to jednak faktu, że teraz wiemy przynajmniej o czterech potwierdzonych lokacjach nadchodzących Mistrzostw Świata.

Po raz pierwszy od 2016 roku zobaczymy Worlds w Ameryce Północnej. Oprócz Stanów Zjednoczonych oraz Kanady turniej odwiedzi też w końcu Meksyk. Mało tego, będzie to pierwsze od dwóch lat wydarzenie rozgrywające się w kilku miastach. W 2020 oraz 2021 roku nie było to możliwe ze względu na ograniczenia związane z pandemią. I choć tegoroczna edycja miała być taka od początku, turniej w Chinach początkowo miał mieć miejsce w aż pięciu lokacjach. Ostatecznie gracze zostali tylko w Szanghaju.

Nie ma jeszcze informacji o tym, czy Worlds 2022 odbędzie się z udziałem publiczności. To najprawdopodobniej będzie dość płynną kwestią, która będzie dostosowywana do sytuacji związanej z pandemią koronawirusa w danych krajach.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

To nie koniec Arcane! Sezon drugi w produkcji, nie zobaczymy go jednak w 2022 roku

Riot Games rozpoczęło tę listopadową niedzielę od ogłoszenia, które z pewnością ucieszy wiele osób. W mediach społecznościowych firmy pojawiło się ofi...