STS
VCT Die For You
fot. Riot Games

Die For You – oficjalna piosenka VCT Champions 2021

Tradycja związana z mistrzostwami świata w League of Legends przechodzi teraz na kolejną produkcję Riot Games. Już niedługo, bo 1 grudnia, wystartuje ostatni etap pierwszego w historii VALORANT Champions Tour. W ciągu dwunastu dni zmierzy się ze sobą szesnaście drużyn, które powalczą o tytuł najlepszej ekipy na świecie. Zanim jednak do tego dojdzie, twórcy gry […]

Tradycja związana z mistrzostwami świata w League of Legends przechodzi teraz na kolejną produkcję Riot Games. Już niedługo, bo 1 grudnia, wystartuje ostatni etap pierwszego w historii VALORANT Champions Tour. W ciągu dwunastu dni zmierzy się ze sobą szesnaście drużyn, które powalczą o tytuł najlepszej ekipy na świecie. Zanim jednak do tego dojdzie, twórcy gry postanowili podgrzać atmosferę oficjalną piosenką tego wydarzenia pod tytułem „Die For You”.

„Die For You” – oficjalna piosenka VCT Champions 2021

Premiera piosenki wraz z teledyskiem miała miejsce dzisiaj w o godzinie 17:00 czasu polskiego. W wideo towarzyszymy Sage, Phoenixowi oraz Brimstone’owi na Splicie podczas jednej z wielu misji związanych ze służbą agentów. W trakcie walki przeżywają jednak też wewnętrzne konflikty, które zwizualizowane zostały w omawianym już klipie. Za warstwę muzyczną hymnu najważniejszego turnieju w VALORANCIE był Nicholas „Grabbitz” Chiari. Muzyk amerykańskiego pochodzenia ma na swoim koncie jedną płytę wydaną w 2017 roku, a jego najpopularniejszym utworem jest „Here With You Now” z prawie 6 milionami wyświetleń.

VCT już za rogiem

Za niecałe dwa tygodnie będziemy mogli obserwować pierwsze mistrzostwa świata w historii profesjonalnej sceny VALORANTA. Będzie to niezwykle ważne wydarzenie zwłaszcza z tego powodu, że nie do końca wiadomo, kto ma największe szanse na sukces. Przez większość czasu faworytem było Sentinels, ale po ostatnim etapie VCT Masters w Berlinie okazało się, że ekipa ta nie jest w swojej szczytowej formie. Z regionu EMEA wyłonił się jednak kolejny pretendent w postaci Gambit Esports. To właśnie Ayaz „nAts” Akhmetshin i spółka zgarnęli wówczas puchar i wszystko wskazuje na to, że mogą powtórzyć swój wyczyn już za niecały miesiąc.

Ekscytujący z pewnością też jest fakt, że na pierwszych mistrzostwach świata będziemy mieli swój polski akcent. Aleksander „zeek” Zygmunt oraz Patryk „starxo” Kopczyński wraz ze swoim Acend wyglądają naprawdę solidnie i mają spory potencjał na zrobienie zamieszania podczas VCT Masters. Pierwszy mecz z udziałem naszych rodaków będziemy mogli obejrzeć już 3 grudnia o godzinie 15:00. Więcej informacji na temat VCT Champions 2021 znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ranking polskich drużyn CS:GO by Cybersport.pl – 22 listopada 2021

– 1. Wisła All iN! Games Kraków 5813 pkt SZPERO – jedqr – Goofy – Markoś – phr – Loord (t) – 2. HONORIS 5698 pkt...