STS
Rekkles, G2 Esports, LEC 2021 Summer
fot. Riot Games/Michał Konkol

Ekipa Rekklesa gotowa na sezon 2022. Znamy pełny skład Karmine Corp

Codziennie docierają do nas kolejne informacje w ramach karuzeli transferowej na scenie League of Legends – nie tylko te dotyczące drużyn uczestniczących w rozgrywkach najwyższego szczebla, ale też tych usytuowanych w niższych kręgach. Wśród nich jest chociażby Karmine Corp, czyli triumfator dwóch ostatnich edycji European Masters. W połowie listopada dowiedzieliśmy się, że w kolejnym splicie […]

Codziennie docierają do nas kolejne informacje w ramach karuzeli transferowej na scenie League of Legends – nie tylko te dotyczące drużyn uczestniczących w rozgrywkach najwyższego szczebla, ale też tych usytuowanych w niższych kręgach. Wśród nich jest chociażby Karmine Corp, czyli triumfator dwóch ostatnich edycji European Masters. W połowie listopada dowiedzieliśmy się, że w kolejnym splicie La Ligue Française de League Of Legends w barwach KCORP zobaczymy Martina „Rekklesa” Larssona, co jest bez wątpienia jednym z największych hitów transferowych podczas tego okienka. Dziś natomiast poznaliśmy ostatni element układanki KC na nadchodzący sezon.

CZYTAJ TEŻ:
Z G2 do BDS – Grabbz i Duffman oficjalnie w szeregach debiutanta LEC

113 następcą Cinkrofa w KCORP

W piątkowy wieczór KCORP ogłosiło angaż Doğukana „113” Balciego, który wypełni lukę w dżungli po odejściu Jakuba „Cinkrofa” Rokickiego. 17-latek ma doświadczenie w grze na arenie Starego Kontynentu, bo w ostatnich miesiącach reprezentował barwy Vodafone Giants z LVP Superliga. Mało tego, już w swoim pierwszym splicie w tej formacji został on mistrzem Hiszpanii po wygranej VGIA z UCAM Esports Clubem w finale play-offów wynikiem 3:1. Następnym sprawdzianem Turka i jego zespołu było European Masters, gdzie Giganci doszli do ćwierćfinału i tam zostali powstrzymani przez Misfits Premier.

Wicemistrz Hiszpanii u boku Rekklesa

Dwa dni temu natomiast Karmine Corp zaprezentowało swojego wspierającego na nadchodzący sezon. Tym będzie Jules „Hantera” Bourgeois, w ostatnim czasie reprezentujący… wspomniany UCAM. To właśnie 22-letni Francuz będzie nowym kompanem Rekklesa na dolnej alejce. Dwa pozostałe miejsca zajmą zawodnicy dobrze znani fanom KCORP – na topie w dalszym ciągu będziemy oglądać Lucasa „Cabocharda” Simona-Mesleta, natomiast środkowej linii bronić będzie Lucas „Saken” Fayard, który spośród wszystkich graczy wyjściowego składu może pochwalić się najdłuższym stażem w drużynie. Dołączył on bowiem jeszcze pod koniec zeszłego roku, tuż po rebrandingu organizacji z Kameto Corp.

Tak prezentuje się skład Karmine Corp na wiosenny split LFL:

Lucas „Cabochard” Simon-Meslet
Doğukan „113” Balci
Lucas „Saken” Fayard
Martin „Rekkles” Larsson
Jules „Hantera” Bourgeois
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Upset, Fnatic, LEC 2021 Summer

Dyrektor drużyny LoL-a Fnatic zabiera głos w sprawie Upseta

Gdy wydawało się, że kwestia nieobecności Eliasa "Upseta" Lippa w składzie Fnatic podczas tegorocznych mistrzostw świata League of Legends nie ujrzy j...