STS
s1mple RAID: Shadow Legends
fot. RAID: Shadow Legends

s1mple legendarnym bohaterem… w RAID: Shadow Legends

Czy 2021 rok to rok Oleksandra „s1mple’a” Kostylieva? Zdecydowanie. Ukraiński zawodnik w ostatnich miesiącach prezentuje fenomenalną formę, co również przekłada się na wyniki jego drużyny, Natus Vincere. Gwiazdor znany z brylowania na serwerach Counter-Strike: Global Offensive od dziś obecny jest również w innej grze. Mowa tu o RAID: Shadow Legends, do którego s1mple trafił jako… […]

Czy 2021 rok to rok Oleksandra „s1mple’a” Kostylieva? Zdecydowanie. Ukraiński zawodnik w ostatnich miesiącach prezentuje fenomenalną formę, co również przekłada się na wyniki jego drużyny, Natus Vincere. Gwiazdor znany z brylowania na serwerach Counter-Strike: Global Offensive od dziś obecny jest również w innej grze. Mowa tu o RAID: Shadow Legends, do którego s1mple trafił jako… legendarny bohater.

Współpraca pomiędzy NAVI i twórcą wspomnianej we wstępie gry, firmą Plarium, zaczęła się na początku tego roku. Reprezentanci ukraińskiej organizacji promowali RAID: Shadow Legends chociażby poprzez występowanie na turniejach w koszulkach z logo gry. Teraz jednak kooperacja wchodzi na zupełnie inny, dużo wyższy poziom.

s1mple trafił do RAID: Shadow Legends

Ogłoszono bowiem, że s1mple, który w tym roku najpewniej zostanie wybrany najlepszym graczem CS:GO świata, trafił do wspomnianej produkcji jako grywalny bohater. Wirtualną postać Ukraińca można od dziś zdobyć za darmo, logując się do RAID: Shadow Legends minimum siedem razy przed 28 stycznia.

Taka współpraca to świetna forma promocji dla wszystkich zaangażowanych stron. Gra trafi z pewnością do sporego grona nowych odbiorców, którzy chcąc wypróbować s1mple’a, pobiorą ją. Z kolei dotychczasowi użytkownicy będą mogli lepiej poznać zarówno NAVI, jak i samego Kostylieva.

s1mple i jego kompani w ostatnim czasie radzą sobie znakomicie. W drugiej połowie 2021 roku Natus Vincere wygrało chociażby 14. sezon ESL Pro League, PGL Major Stockholm 2021, a w miniony weekend sięgnęło po triumf na BLAST Premier Fall Finals 2021.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

kRaSnaL wygrał listopadowego FPL-a!

Listopadowa odsłona FACEIT Pro League dobiegła końca. A wspominamy o tym nie bez powodu, bo ostatecznie pierwsze miejsce w prestiżowych rozgrywkach za...