Rozczarowujący brak awansu na Majora w Sztokholmie miał w Complexity Gaming swoje konsekwencje. W organizacji doszło bowiem do prawdziwego trzęsienia ziemi, którego następstwem był całkowity rozpad dotychczasowego składu CS:GO.


Śledź transfery na scenie Counter-Strike'a:


Brazylijski trener opuszcza coL

Tym razem swoją współpracę z organizacją zakończył dotychczasowy trener, Luis "peacemaker" Tadeu. – Oficjalnie stałem się wolnym agentem i nie jestem już częścią Complexity. Całkowicie rozumiem kierunek, w którym chce podążać organizacja i mam do całego coL ogromne poważanie, szczególnie do Jasona Lake'a, który był dla mnie bardzo miły i pełen szacunku. Po raz ostatni powiem więc "Jesteśmy COL". Rok 2022 będzie szalony – zapewnił Brazylijczyk.

33-latek za wyniki Complexity odpowiadał od końcówki lipca i w tym czasie poprowadził zespół m.in. podczas Intel Extreme Masters Fall, czyli europejskich zawodów RMR. Słaby występ sprawił jednak, że podopieczni peacemakera nie dostali się na PGL Majora, chociaż jeszcze przed IEM-em zajmowali w europejskim rankingu miejsce premiowane awansem. W efekcie w krótkim odstępie czasu drużynę opuścili Valentin "poizon" Vasilev, Benjamin "blameF" Bremer, Marcelo "coldzera" David oraz Patrick "es3tag" Hansen.