STS
fot. ESL/Jak Howard

ardiis nowym zawodnikiem FPX

Ardis „ardiis” Svarenieks w końcu znalazł nowego pracodawcę. I nie ma tutaj żadnego zaskoczenia, bo Łotysz oficjalnie dołączył do FPX, z którym był już łączony od jakiegoś czasu. Łotysz kończy pobyt na ławce 23-latek miał już zresztą okazję przywdziać barwy popularnych Feniksów. Miało to miejsce przy okazji listopadowego Red Bull Home Ground, z którym przygodę […]

Ardis „ardiis” Svarenieks w końcu znalazł nowego pracodawcę. I nie ma tutaj żadnego zaskoczenia, bo Łotysz oficjalnie dołączył do FPX, z którym był już łączony od jakiegoś czasu.

Łotysz kończy pobyt na ławce

23-latek miał już zresztą okazję przywdziać barwy popularnych Feniksów. Miało to miejsce przy okazji listopadowego Red Bull Home Ground, z którym przygodę Svarenieks i spółka zakończyli już po fazie grupowej. Niemniej sam pełniący wówczas rolę zmiennika ardiis zdecydowanie się wyróżniał, otwierając tabelę po stronie FPX w trakcie niemal każdego ze spotkań. Nic więc dziwnego, że ostatecznie złożono mu propozycję stałego angażu, którą też łotewski gracz skrzętnie przyjął.

Tym samym ardiis definitywnie zakończył swoją nieudaną przygodę z Teamem Heretics. Przypomnijmy, że zawodnik z Europy Wschodniej dołączył do hiszpańskiej organizacji w czerwcu tego roku, będąc elementem wymiany pomiędzy Heretykami a G2 Esports. Ostatecznie jednak po zaledwie kilku tygodniach wylądował on na ławce rezerwowych. Pozostał na niej aż do teraz, gdy w FPX uczyniono z niego następcę oddanego do Teamu Vitality Tobiasa „ShadoWa” Flodströma.

W tej sytuacji skład FPX prezentuje się następująco:

  • Kirill „ANGE1” Karasiow
  • Andrey „Shao” Kiprsky
  • Pontus „Zyppan” Eek
  • Dmitry „SUYGETSU” Ilyushin
  • Ardis „ardiis” Svarenieks
  • Erik „d00mbr0s” Sandgren – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Izako Boars i AGO zainaugurują finały PLE

Czwartek to nie tylko klasyczne mecze online. Dziś bowiem w Warszawie ruszają lanowe finały Polskiej Ligi Esportowej, podczas których cztery drużyny s...