Pod koniec listopada w Anonymo Esports doszło do zmiany w głównym składzie CS:GO, w wyniku której Kacpra „Kylara” Walukiewicza zastąpił Patryk „Demho” Tomaszewski. Wszystko wskazuje na to, że nie była to ostatnia tegoroczna roszada. Jak ustaliła redakcja Cybersport.pl, poza podstawową piątką znajdzie się również Janusz "Snax" Pogorzelski.

Ostatni czas z pewnością nie jest dla Anonymo łatwy. Zespół najpierw zawiódł podczas finałów ESL Mistrzostw Polski, gdzie był jednym z faworytów do odniesienia zwycięstwa. Później nie popisał się także w ESL Pro League Season 15 Conference. Atmosfera wokół ekipy, którą po dołączeniu Michała "snatchiego" Rudzkiego i Karola "rallena" Rodowicza zaczęto nazywać polskim super teamem, zaczęła się coraz bardziej psuć. Kibice nie są bowiem zadowoleni z osiąganych rezultatów. Te nie spełniają też na pewno oczekiwań samych graczy i włodarzy.

Snax poza głównym składem Anonymo?

Jak udało się dowiedzieć naszej redakcji, Anonymo niebawem dokona kolejnej roszady. Poza podstawowym składem znajdzie się najprawdopodobniej Janusz "Snax" Pogorzelski. 28-latek jest zdecydowanie najbardziej doświadczonym i utytułowanym graczem drużyny. Barw ANO broni od stycznia tego roku i w tym czasie wypracował rating 2.0 wynoszący 1,09. Na tę chwilę nie wiemy, czy inicjatywa zmiany wyszła ze strony gracza, zespołu czy też organizacji. W najbliższym czasie Snax będzie najpewniej zasiadał na ławce rezerwowych, a jego miejsce prawdopodobnie zajmie Patrick "dezz" Karasiewicz. Ten w ostatnio występował pod banderą akademii Anonymo Esports.

Jeśli informacje się potwierdzą, skład CS:GO Anonymo będzie wyglądał następująco:

  • Paweł „innocent” Mocek
  • Karol „rallen” Rodowicz
  • Michał „snatchie” Rudzki
  • Patryk „Demho” Tomaszewski
  • Patrick "dezz" Karasiewicz
  • Adrian „imd” Pieper – trener
  • Janusz "Snax" Pogorzelski – rezerwa
  • Kacper „Kylar” Walukiewicz – rezerwa

Aktualizacja: Potwierdzono, że w najbliższym czasie Snax będzie odpoczywał od gry. Na ten moment nie poznaliśmy jednak jego następcy.