Od kilku tygodni jesteśmy bombardowani plotkami na temat tego, jak ma w przyszłym roku wyglądać skład CS:GO Teamu Liquid. W kontekście organizacji padało już wiele nazwisk, a teraz do tej listy dołączyło kolejne.


Śledź transfery na scenie Counter-Strike'a:


Ostatni element układanki Liquid?

Jak podaje Guillaume „neL” Canelo z serwisu 1pv, obecnie głównym celem transferowym Liquid stał się Josh "oSee" Ohm. 22-latek w przeszłości miał już okazję występować pod banderą Teamu Singularity i Cloud9, zaś od grudnia ubiegłego roku związany jest z Extra Salt. Tam zresztą zbiera naprawdę dobre recenzje i niedawno wraz z zespołem sięgnął nawet po historyczny awans do ESL Pro League. Niemniej niewykluczone, że Ohm nie zbierze owoców tego sukcesu, bo według informatorów neLa to właśnie on ma zostać głównym snajperem TL, zastępując w tej roli Gabriela "FalleNa" Toledo, który ma odejść z drużyny.

Przypomnijmy, że poza Brazylijczykiem Liquid opuścić mają również  Jake "⁠Stewie2K⁠" Yip i Michael "⁠Grim⁠" Wince. W ich miejsce organizacja chce natomiast pozyskać Richarda "⁠shoxa⁠" Papillona z Teamu Vitality, a także Nicka "⁠nitr0⁠" Cannellę, który ostatnie miesiące spędził na scenie VALORANTA w barwach 100 Thieves. Nieaktualny ma być natomiast temat pozyskania Viniciusa "⁠VINIEGO⁠" Figueiredo – drzwi graczowi FURII Esports miało zamknąć przedłużenie kontraktu przez Keitha "⁠NAF⁠A" Markovica. Kanadyjczyk i Jonathan "⁠EliGE⁠" Jablonowski to prawdopodobnie jedyni zawodnicy, którzy zachowają swoje dotychczasowe fotele.

Jeżeli powyższe doniesienia potwierdzą się, skład Teamu Liquid będzie wyglądać tak:

  • Jonathan "⁠EliGE⁠" Jablonowski
  • Keith "⁠NAF⁠" Markovic
  • Nick "⁠nitr0⁠" Cannella
  • Richard "⁠shox⁠" Papillon
  • Josh "⁠oSee⁠" Ohm
  • Eric "⁠adreN⁠" Hoag – trener