STS
fot. Ubisoft Polska

PACT z nowym składem Rainbow Six: Siege

MAD DOG’S PACT to bynajmniej nie nowicjusz na scenie Rainbow Six: Siege. Rodzima organizacja w przeszłości kilkukrotnie próbowała już swoich sił na scenie gry Ubisoftu, a teraz przystąpi do gry po raz kolejny wraz z nowym składem. PACT nadal inwestuje w R6 Tym razem jednak PACT postawił na kilka znanych nazwisk. W nowej ekipie znaleźli […]

MAD DOG’S PACT to bynajmniej nie nowicjusz na scenie Rainbow Six: Siege. Rodzima organizacja w przeszłości kilkukrotnie próbowała już swoich sił na scenie gry Ubisoftu, a teraz przystąpi do gry po raz kolejny wraz z nowym składem.

PACT nadal inwestuje w R6

Tym razem jednak PACT postawił na kilka znanych nazwisk. W nowej ekipie znaleźli się bowiem Michał „Mayshyyy” Chachuła, Jakub „Krzok” Kierzek i Kuba „Wolfyy” Byczkowski, którzy reprezentowali formację podczas wrześniowych finałów Polish Masters 2021. Tam zresztą zespół stanął na najniższym stopniu podium, pokonując Team ESCA Gaming i dwukrotnie uznając wyższość późniejszych zdobywców mistrzostwa Polski z Homeless.

Teraz organizacja oficjalnie poinformowała o przedłużeniu współpracy, której częścią stali się również związany w przeszłości z Illuminar Gaming Jakub „mafia” Kędzierski oraz Emil „Booster” Adamczyk, który ostatni sezon PM spędził pod banderą Revenge. Pracownikiem brytyjskiej ekipy był także Hubert „Murarz” Ceglarz, któremu powierzono odpowiedzialność za wyniki PACTU. Efekty zobaczymy już w tym tygodniu, gdy zespół przystąpi do gry w Polish Cup 2022.

Skład MAD DOG’S PACT prezentuje się następująco:

  • Michał „Mayshyyy” Chachuła
  • Jakub „Krzok” Kierzek
  • Jakub „mafia” Kędzierski
  • Kuba „Wolfyy” Byczkowski
  • Emil „Booster” Adamczyk
  • Hubert „Murarz” Ceglarz – trener
Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

oSee ostatnim elementem nowego składu Liquid?

Od kilku tygodni jesteśmy bombardowani plotkami na temat tego, jak ma w przyszłym roku wyglądać skład CS:GO Teamu Liquid. W kontekście organizacji pad...