STS

Illuminar Gaming rozszerza współpracę z Lodis

Illuminar Gaming oraz Lodis już od kilku miesięcy współpracują ze sobą. Teraz jednak owa kooperacja została poszerzona i funkcjonować ona będzie nie tylko na płaszczyźnie produktowej i doradczej, ale również na polu operacyjnym. Warto w tym miejscu wspomnieć, że jednym z elementów owej współpracy jest akademia IHG, Lodis by Illuminar, która rywalizowała m.in. w ostatnim […]

Illuminar Gaming oraz Lodis już od kilku miesięcy współpracują ze sobą. Teraz jednak owa kooperacja została poszerzona i funkcjonować ona będzie nie tylko na płaszczyźnie produktowej i doradczej, ale również na polu operacyjnym. Warto w tym miejscu wspomnieć, że jednym z elementów owej współpracy jest akademia IHG, Lodis by Illuminar, która rywalizowała m.in. w ostatnim sezonie Polskiej Ligi Esportowej.

Dwie marki pogłębiają współpracę

Wraz z końcem rundy zasadniczej PLE Illuminar Gaming zacieśnia współpracę z organizacją Lodis by illuminar, która w chwili obecnej pełni zaplecze kadrowe i projektowe dla IHG. Jest to kolejny etap reorganizacji całej firmy w roku 2021 oraz trzonu esportowego opartego na dywizjach CS:GO i League of Legends – przyznał CFO Illuminar, Łukasz Marcinowski. – Od teraz w trakcie bieżącej działalności operacyjnej położony zostanie nacisk na wspólną działalność marketingową i wzajemną promocję, rozwój talentów esportowych oraz aktywne poszukiwanie projektów biznesowych pod marką Illuminar Gaming. Lodis by Illuminar pozostaje nadal odrębną organizacją esportową z pełnym wsparciem całego zaplecza IHG. Trzon esportowy połączonych organizacji pozostaje bez zmian z Fryderykiem „Veggiem” Koziołem jako Head of Esports w Illuminar Gaming. Wzmocnienie organizacji w sferze funkcji wsparcia ma na celu dynamiczny rozwój projektów sponsorskich z obecnymi i nowymi partnerami w nadchodzącym roku. Priorytetem Illuminar Gaming pozostaje zrównoważony rozwój esportowy i finansowy skutkujący powrotem do czołówki krajowych i europejskich organizacji w ciągu najbliższych dwóch lat – dodał.

To już ponad pół roku współpracy Lodis i Illuminar! Pamiętam jak obdzwoniłem organizacje z drugiej dywizji Ultraligii, aby rozpocząć ponownie projekt akademii i udało się trafić na Wojtka – rozmowa poszła bardzo dobrze, a reszta to już jak historia. Teraz zacieśniamy współpracę jeszcze bardziej i razem będziemy pracować nad organizacjami nie tylko w kwestiach doradczych, ale też codziennych. Wspólna kadra Illuminar wzrasta oficjalnie dwukrotnie dzięki temu połączeniu i osobiście nie mogę doczekać się zlecaniu nowych tasków tym kotom. Czy raczej Misiom! – przyznał Head of Esports IHG, Veggie. – To połączenie to zasługa graczy i staffu, który robi kawał dobrej roboty w Lodis. Współpraca z Illuminar od samego początku idzie super i pozwoliła nam wejść poziom wyżej. Duże wsparcie na wielu płaszczyznach dało świetne efekty a dużo planów przed nami! Looking forward – wtórował mu Wojciech „Prezes” Łopiński z Lodis.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

SUPER GAME e-sport zawita do Konina

SUPER GAME e-sport powraca i to z przytupem. Przed nami bowiem esportowa impreza, która zorganizowana zostanie już w najbliższy weekend w Koninie, a w...