STS
fot. SUPER GAME e-sport

SUPER GAME e-sport zawita do Konina

SUPER GAME e-sport powraca i to z przytupem. Przed nami bowiem esportowa impreza, która zorganizowana zostanie już w najbliższy weekend w Koninie, a wszystko to przy wsparciu władz wielkopolskiego miasta. Esportowe emocje w Koninie Przed uczestnikami imprezy trzy turnieje. Głównym wydarzeniem będą oczywiście zawody Counter-Strike’a: Global Offensive, w których udział weźmie w sumie szesnaście ekip. […]

SUPER GAME e-sport powraca i to z przytupem. Przed nami bowiem esportowa impreza, która zorganizowana zostanie już w najbliższy weekend w Koninie, a wszystko to przy wsparciu władz wielkopolskiego miasta.

Esportowe emocje w Koninie

Przed uczestnikami imprezy trzy turnieje. Głównym wydarzeniem będą oczywiście zawody Counter-Strike’a: Global Offensive, w których udział weźmie w sumie szesnaście ekip. Niemniej te rozgrywki, podobnie jak indywidualne zawody League of Legends odbywać się będą w internecie. Formę lanową przybierze natomiast turniej w ramach gry eFootball 2022, czyli następcy legendarnego Pro Evolution Soccer. Co ważne, osoba, która na wirtualnym boisku spisze się najlepiej, zgarnie m.in. fotel gamingowy marki Quersus. Co ważne, honorowym patronem wydarzenia został Prezydent Miasta Konin, Piotr Korytkowski.

Harmonogram zawodów:

Piątek (10 grudnia 2021)

  • 15:00 – 21:00 | SUPER GAME E-SPORT – KONIN (CS:GO 5vs5 online)
  • 15:00 – 18:00 | SUPER LIGA LEGEND (LoL 1vs1 online)

Sobota (11 grudnia 2021)

  • 09:00 – 18:00 | SUPER GAME E-SPORT – KONIN (CS:GO 5vs5 online)
  • 10:00 – 14:00 | EFOOTBALL 2022 (1vs1 offline)

Główną część zmagań w Counter-Strike’a śledzić będzie można za pośrednictwem oficjalnej transmisji, która prowadzona będzie na oficjalnym fanpage’u SUPER GAME e-sport na Facebooku. Więcej informacji na temat konińskiej imprezy znaleźć można na stronie internetowej SGE oraz na oficjalnym wydarzeniu.

Tagi:
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Starxo, zeek, Acend

Polacy w play-offach VALORANT Champions! Acend pokonuje Envy 

Po zawirowaniach dookoła meczu z Vivo Keyd i ostatecznej wygranej Acend w tym spotkaniu zespół dwóch naszych rodaków przystąpił do pojedynku o awans z...