STS
Sacy Team Vikings Champions
fot. Riot Games/Michał Konkol

Pierwsze oficjalne roszady po VALORANT Champions. Sacy opuszcza Team Vikings

Co prawda Team Vikings zakończył już swoje zmagania podczas VALORANT Champions 2021, jednak same mistrzostwa świata nie dobiegły jeszcze końca. To jednak nie jest problemem, aby w drużynach, które odpadły już z rozgrywek, dochodziło do roszad. Pierwszą i zapewne niejedyną takową zmianą jest opuszczenie Wikingów przez Gustavo „Sacy’ego” Rossiego. Sacy opuszcza Team Vikings Za pośrednictwem […]

Co prawda Team Vikings zakończył już swoje zmagania podczas VALORANT Champions 2021, jednak same mistrzostwa świata nie dobiegły jeszcze końca. To jednak nie jest problemem, aby w drużynach, które odpadły już z rozgrywek, dochodziło do roszad. Pierwszą i zapewne niejedyną takową zmianą jest opuszczenie Wikingów przez Gustavo „Sacy’ego” Rossiego.

Sacy opuszcza Team Vikings

Za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych Sacy oficjalnie zakomunikował, iż odchodzi z Teamu Vikings. 24-latek aktualnie pozostaje wolnym agentem, który otwarty jest na wszelkie propozycje. W swoim oświadczeniu Brazylijczyk podziękował wszystkim z otoczenia Wikingów, zarówno graczom, jak i całemu sztabowi szkoleniowemu. Sacy dziękuje również za ogromne wsparcie fanów, gdyż decyzja o przeniesieniu się z League of Legends na VALORANTA nie było dla niego łatwa, jednak ostatecznie jest zadowolony z tego, jak potoczyła się jego kariera.

Rossi dołączył do brazylijskiej formacji w połowie grudnia 2020 roku. Po niemal roku spędzonym w Vikings największymi osiągnięciami Sacy’ego są triumfy podczas Ultimasters AOC i VCT 2021: Brazil Stage 1 Masters oraz awans na mistrzostwa świata, gdzie jego ekipa odpadła w fazie grupowej. Jak oznajmił sam zawodnik, umowa z organizacją oficjalnie wygasła, a jego przyszłość jest aktualnie nieznana.

Aktualny skład Teamu Vikings prezentuje się następująco:

Gustavo „gtnziN” Moura
Gabriel „sutecas” Dias
Leandro „frz” Gomes
Matias „Saadhak” Delipetro
Matheus „bzkA” Tarasconi – trener
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Fnatic kompletuje skład na wiosenny split LEC!

Wszelkie niejasności dotyczące składu Fnatic na nadchodzący sezon League of Legends European Championship wyjaśnione. Dziś organizacja zaprezentowała...