Wczoraj wieczorem odbył się wielki finał mistrzostw świata w VALORANCIE, który dla Polaków był szczególnie wyjątkowy. Na finiszu VALORANT Champions 2021 Acend pokonało Gambit Esports rezultatem 3:2, tym samym Patryk "starxo" Kopczyński oraz Aleksander "zeek" Zygmunt zapisali się na kartach historii jako pierwsi oficjalni mistrzowie świata w FPS-ie od Riot Games. Wiele wskazuje na to, że to jednak nie koniec dobrych wieści dla fanów tej formacji.

Gracze Acend z nowymi kontraktami?

Dziś zeek za pomocą swoich mediów społecznościowych oznajmił, iż podpisał nową umowę z Acend na nadchodzący sezon. Jak udało się ustalić redakcji Cybersport.pl, w jego ślady najprawdopodobniej zdecydowali się pójść wszyscy gracze europejskiej formacji. Teoretycznie trudno było wyobrazić sobie inny scenariusz niż kontynuowanie wspólnej przygody podczas kampanii w 2022 roku, jednakże zawsze pozostają pewne wątpliwości.

Te poniekąd zostały rozwiane przez samego Zygmunta, aczkolwiek niepewna jest przyszłość Mehmeta Yağıza "cNeda" İpeka. Turek z pewnością ma przygotowaną nową umowę na stole, która jedynie czeka na jego podpis. Tą miała już złożyć już reszta graczy oraz sztab szkoleniowy. Oficjalne potwierdzenie naszych doniesień powinno ukazać się już niebawem. Acend w nadchodzącym sezonie VALORANT Champions Tour w przystąpi do obrony tytułu pierwszego mistrza świata.

Aktualny skład Acend prezentuje się następująco:

Patryk "starxo" Kopczyński
Aleksander "zeek" Zygmunt
Santeri "BONECOLD" Sassi
Mehmet Yağız "cNed" İpek
Vladyslav "Kiles" Shvets
Laurynas "Nbs" Kisielius – trener

 


Report Acend players signed new contracts

Today Aleksander 'zeek' Zygmunt announced via his social media that he has signed a new deal with Acend for the upcoming season. Sources say that the rest of the Acend's VALORANT roster also signed new contracts. At the moment the future of Mehmet Yağız 'cNed' İpek is uncertain. The official announcement from the organization should be expected soon.