STS
Ulrtaliga TFT
fot. twitter.com/ultraliga

Kto zostanie najlepszym taktykiem w Polsce? Ultraliga TFT startuje już dzisiaj

Na ten moment czekała cała polska społeczność związana z Teamfight Tactics. Już dzisiaj rusza bowiem Ultraliga TFT! O godzinie 18:00 będziemy mogli zobaczyć w boju najlepszych taktyków w kraju. A wśród nich pojawi się też oczywiście nasz reprezentant z mistrzostw świata, Kacper „Shircane” Piśniak. Ultraliga TFT startuje już dzisiaj Przed nami 3. sezon Ultraligi Arcane, […]

Na ten moment czekała cała polska społeczność związana z Teamfight Tactics. Już dzisiaj rusza bowiem Ultraliga TFT! O godzinie 18:00 będziemy mogli zobaczyć w boju najlepszych taktyków w kraju. A wśród nich pojawi się też oczywiście nasz reprezentant z mistrzostw świata, Kacper „Shircane” Piśniak.

Ultraliga TFT startuje już dzisiaj

Przed nami 3. sezon Ultraligi Arcane, w którym gracze powalczą o nagrody i tytuł najlepszego taktyka w Polsce. W puli jest 26 tysięcy złotych, a na polu bitwy zamelduje się szesnastu śmiałków. Dodatkowo w stawce jest też miejsce w międzynarodowych rozgrywkach Rising Legends Superbrawl. Turniej jest podzielony na trzy fazy: karuzeli, bitwy oraz wielkiego lanowego finału. Ten odbędzie się offline w studiu Polsat Games w Warszawie.

W głównej fazie rozgrywek zobaczymy czwórkę najlepszych zawodników z poprzedniej edycji Ultraligi. Są to Aleksander „OGiii” Ogórek, Alan „Aki” Biały, SPC Arkady oraz Andrzej „traviscwat” Fiks. Oczywiście do nich dołączy finalista Mistrzostw Świata w TFT, czyli Shircane. Poza tymi nazwiskami zobaczymy też zawodników, którzy zakwalifikowali się do rozgrywek w procesie kwalifikacji. Wszyscy zostali podzieleni już na dwie grupy i to właśnie w nich rozegrają się pierwsze lobby turnieju. Zarówno listę zawodników, jak i poszczególne zbiory i ich układ możecie zobaczyć na poniższej grafice:

Rozgrywki rozpoczynają się dzisiaj już o godzinie 18:00. Podczas wydarzenia będzie można usłyszeć komentarz znanej widzom Polsat Games ekipy casterów Teamfight Tactics: Dawida „Azonha” Letachowicza, Michała „Myhy” Francuza oraz Cezarego „BlackFireIce’a” Cholewskiego. Rozgrywki będzie można obejrzeć zarówno w telewizji, jak i na platformie Twitch.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Acend VALORANT

Nieoficjalnie: Mistrzowie świata w VALORANTA przedłużają kontrakty z Acend

Wczoraj wieczorem odbył się wielki finał mistrzostw świata w VALORANCIE, który dla Polaków był szczególnie wyjątkowy. Na finiszu VALORANT Champions 20...