Na ten moment czekała cała polska społeczność związana z Teamfight Tactics. Już dzisiaj rusza bowiem Ultraliga TFT! O godzinie 18:00 będziemy mogli zobaczyć w boju najlepszych taktyków w kraju. A wśród nich pojawi się też oczywiście nasz reprezentant z mistrzostw świata, Kacper „Shircane” Piśniak.

Ultraliga TFT startuje już dzisiaj

Przed nami 3. sezon Ultraligi Arcane, w którym gracze powalczą o nagrody i tytuł najlepszego taktyka w Polsce. W puli jest 26 tysięcy złotych, a na polu bitwy zamelduje się szesnastu śmiałków. Dodatkowo w stawce jest też miejsce w międzynarodowych rozgrywkach Rising Legends Superbrawl. Turniej jest podzielony na trzy fazy: karuzeli, bitwy oraz wielkiego lanowego finału. Ten odbędzie się offline w studiu Polsat Games w Warszawie.

W głównej fazie rozgrywek zobaczymy czwórkę najlepszych zawodników z poprzedniej edycji Ultraligi. Są to Aleksander „OGiii” Ogórek, Alan „Aki” Biały, SPC Arkady oraz Andrzej „traviscwat” Fiks. Oczywiście do nich dołączy finalista Mistrzostw Świata w TFT, czyli Shircane. Poza tymi nazwiskami zobaczymy też zawodników, którzy zakwalifikowali się do rozgrywek w procesie kwalifikacji. Wszyscy zostali podzieleni już na dwie grupy i to właśnie w nich rozegrają się pierwsze lobby turnieju. Zarówno listę zawodników, jak i poszczególne zbiory i ich układ możecie zobaczyć na poniższej grafice:

Rozgrywki rozpoczynają się dzisiaj już o godzinie 18:00. Podczas wydarzenia będzie można usłyszeć komentarz znanej widzom Polsat Games ekipy casterów Teamfight Tactics: Dawida "Azonha" Letachowicza, Michała "Myhy" Francuza oraz Cezarego "BlackFireIce'a" Cholewskiego. Rozgrywki będzie można obejrzeć zarówno w telewizji, jak i na platformie Twitch.