STS
fot. DreamHack/Adela Sznajder

Nieoficjalnie: TENZKI zamieni CS-a na VALORANTA? Duńczyk łączony z Heretics

W bieżącym roku nie zabrakło zawodników, którzy zdecydowali się na przenosiny z Counter-Strike’a: Global Offensive na VALORANTA. Swoją karierę w innym tytule esportowym zdecydowali się kontynuować m.in. Nathan „NBK” Schmitt oraz Nabil „Nivera” Benrlitom. Wiele wskazuje na to, że do zacnego emerytowanego grona zawodników CS-a grających w VALORANTA dołączy triumfator DreamHack Open Summer 2018. TENZKI […]

W bieżącym roku nie zabrakło zawodników, którzy zdecydowali się na przenosiny z Counter-Strike’a: Global Offensive na VALORANTA. Swoją karierę w innym tytule esportowym zdecydowali się kontynuować m.in. Nathan „NBK” Schmitt oraz Nabil „Nivera” Benrlitom. Wiele wskazuje na to, że do zacnego emerytowanego grona zawodników CS-a grających w VALORANTA dołączy triumfator DreamHack Open Summer 2018.

TENZKI zdecyduje się na przenosiny na VALORANTA?

Jak udało się ustalić redakcji Cybersport.pl w akompaniamencie Álvaro „Lembo” Távory, Jesper „TENZKI” Plougmann Mikalski przebywa na testach w Teamie Heretics. Tydzień temu mieliśmy przyjemność poinformować o tym, że Daniel „mertz” Mertz najpewniej zostanie nowym nabytkiem Heretyków. Obaj Duńczycy doskonale znają się nawzajem jeszcze z Counter-Strike’a, gdzie przez kilka miesięcy wspólnie reprezentowali barwy Nordavind. Aktualnie zarówno mertz, jak i TENZKI są na liście transferowej norweskiej organizacji.

Kiedy na początku sierpnia 27-latek za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych zakomunikował, że jest gotowy podjąć się nowego wyzwania, zapewne mało kto spodziewał się potencjalnego przeniesienia się z CS-a na VALORANTA.  Dotychczas największymi drużynowymi sukcesami TENZKIEGO są triumfy na Copenhagen Games 2018 oraz DreamHack Open Summer 2018. Po tych dwóch zwycięstwach kariera byłego reprezentanta m.in. The Imperial nie była jednak usłana różami. Dla samego gracza niestety minęło sporo czasu od ostatnich dobrych rezultatów, co mogło skłonić go do porzucenia kontynuowania swojej przygody w Counter-Strike’u.

Tak może prezentować się nowy potencjalny skład Teamu Heretics

Christian „lowel” Garcia Antoran
Felix „al0rante” Brandl
Daniel „mertz” Mertz
Jesper „TENZKI” Plougmann Mikalski

TENZKI will move to VALORANT?

According to sources, TENZKI will choose to continue his esports career in VALORANT. Several Counter-Strike: Global Offensive players decided to do this year, including Nathan ‚NBK’ Schmitt and Nabil ‚Nivera’ Benrlitom. After nine years of competing in Counter-Strike, the Dane will try himself at the FPS from Riot Games. TENZKI is currently on the bench in CS division at Nordavind. His greatest successes are victories in Copenhagen Games 2018 and DreamHack Open Summer 2018.

The Dane is on trials in Team Heretics

As Cybersport.pl reported few days ago. Daniel „mertz” Mertz is set to join Team Heretics’s VALORANT roster. Like TENZKI he is also currently on bench in Nordavind. The Dane decided to switch into VALORANT at the end of Septemember. Sources say that TENZKI should follow mertz’s way. He is currently on trials in Team Heretics. Spanish organization has one month to announce new roster for upcoming VALORANT Champions Tour season.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Milion dolarów w puli! Startują światowe finały BLAST Premier 2021

Przed nami ostatni w tym roku duży turniej na esportowej scenie CS:GO. I to turniej nie byle jaki, bo już dziś w Kopenhadze rozpoczną się światowe fin...