STS
Wave eSports
fot. twitter.com/WaveValorant

Znamy nowy skład dywizji VALORANTA Wave Esports?

Ostatnimi czasy bardzo często mamy przyjemność informować o potencjalnych zmianach w dywizjach VALORANTA. Nadchodzący sezon VALORANT Champions Tour startuje już w styczniu, w związku z czym europejskie formacje muszą zbliżać się do sfinalizowania swoich zespołów. Wiele wskazuje na to, że m.in. Wave Esports jest w końcowej fazie budowy nowego składu. Znamy nowy skład Wave? Pod […]

Ostatnimi czasy bardzo często mamy przyjemność informować o potencjalnych zmianach w dywizjach VALORANTA. Nadchodzący sezon VALORANT Champions Tour startuje już w styczniu, w związku z czym europejskie formacje muszą zbliżać się do sfinalizowania swoich zespołów. Wiele wskazuje na to, że m.in. Wave Esports jest w końcowej fazie budowy nowego składu.

Znamy nowy skład Wave?

Pod koniec sierpnia bieżącego roku Wave Esports zdecydowało się na gruntowną przebudowę swojej dywizji VALORANTA. Wówczas z zespołem pożegnali się Sigurd „Zik” Jensen, Robertas „Carcass” Mikuckis oraz Mathias „SEIDER” Seider. Z pierwszym składem austriackiej organizacji ostali się jedynie Murat „murii” Korkmaz oraz Nico „nico” Neumann, który w połowie października został przeniesiony na ławkę rezerwowych. Z kolei na początku listopada Dimitar „Itopata” Staev został ogłoszony nowym szkoleniowcem Wave, który odpowiedzialny jest za zbudowanie nowego zespołu.

Jak udało się ustalić redakcji Cybersport.pl, do nowego projektu Wave Esports przymierzani są Yiğithan „DeepMans” Kesici, Povilas „roxie” Krivelis oraz Vladislav „Bgg” Boev. Wydaje się, że cała trójka jest na ostatniej prostej przed ostatecznym dołączeniem do austriackiej marki. Każdy ze wspomnianych graczy od wielu tygodni uczestniczy w testach przeprowadzanych przez Wave. Od niedawna w europejskiej formacji sprawdzany jest również nico, który być może powróci do pierwszego składu. Swego czasu na testach przebywał m.in. Kamil „baddyG” Graniczka, jednak finalnie nie przełożyło się to na żadne konkrety.

Tak może prezentować się nowy skład Wave Esports:

Murat „murii” Korkmaz
Yiğithan „DeepMans” Kesici
Povilas „roxie” Krivelis
Vladislav „Bgg” Boev
Nico „nico” Neumann
Dimitar Itopata Staev – trener

The new Wave Esports line-up?

According to sources, Wave Esports is close to complete a new VALORANT roster. At the end of August Sigurd ‚Zik’ Jensen, Robertas ‚Carcass’ Mikuckis and Mathias ‚SEIDER’ Seider left the team. Shortly after, Nico ‚nico’ Neumann was moved to the bench. In November Dimitar „Itopata” Staev was presented as the new coach of Wave Esports VALORANT team. The Bulgarian is responsible for building a new roster.

Sources say that Wave is in discussions to sign Yiğithan ‚DeepMans’ Kesici, Povilas ‚roxie’ Krivelis and Vladislav ‚Bgg’ Boev. It seems that all three players are close to join the Austrian organization. European team is also considering re-committing nico to the first team, who is currently inactive. Kamil ‚baddyG’ Graniczka was on trials in Wave Esports, but nothing concrete came out of that.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zimowy Battle Pass już w Docie! Nowy tryb gry, Arcana dla Drow Ranger i więcej

Battle Pass jest świątecznym prezentem od Valve, na który fani Doty, będąc mniej lub bardziej grzecznymi, zasłużyli. W nim znajdziemy Arcanę o nazwie...