STS
Manchkin Crazy Raccoon Champions
fot. Wojciech Wandzel/Riot Games

Munchkin oficjalnie opuszcza szeregi Crazy Raccoon

Grudzień zapowiada się na naprawdę bardzo pracowity miesiąc dla wielu dywizji VALORANTA. Zaledwie kilka dni temu zakończyły się pierwsze mistrzostwa świata w FPS-a ze stajni Riot Games, a już jesteśmy świadkami kolejnych zmian w szeregach uczestników VALORANT Champions 2021. Pierwszym zespołem z obecnych w Berlinie, który zdecydował się na roszady, jest Team Vikings, a w […]

Grudzień zapowiada się na naprawdę bardzo pracowity miesiąc dla wielu dywizji VALORANTA. Zaledwie kilka dni temu zakończyły się pierwsze mistrzostwa świata w FPS-a ze stajni Riot Games, a już jesteśmy świadkami kolejnych zmian w szeregach uczestników VALORANT Champions 2021. Pierwszym zespołem z obecnych w Berlinie, który zdecydował się na roszady, jest Team Vikings, a w jego ślady wczoraj poszło Fnatic. Jak się okazało, nie obyło się również bez pewnych przetasowań w Crazy Raccoon.

Munchkin opuszcza Crazy Raccoon

Kilka godzin temu za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych Crazy Raccoon ogłosiło nadchodzące zmiany w dywizji VALORANTA. Z japońską formacją ostatecznie pożegnał się Byeon „Munchkin” Sang-beom. Oficjalnego powodu takiej decyzji nie podano w komunikacie, jednakże możemy podejrzewać, że jest ona podyktowana słabym występem CR podczas VALORANTOWYCH mistrzostw świata. Ekipa z Japonii okazała się najsłabszą drużyną spośród wszystkich obecnych w Berlinie.

Crazy Raccoon oraz Full Sense to jedyne formacje, które nie zdołały wygrać nawet jednej mapy podczas VALORANT Champions. Sam Munchkin indywidualnie zaprezentował się dość przeciętnie, co mogło okazać się przysłowiowym gwoździem do trumny w kontekście ostatecznej decyzji organizacji. Na ten moment przyszłość 23-latka jest niepewna, aczkolwiek z pewnością postara się znaleźć nowy dom na nadchodzący sezon VCT. Dotychczas największym osiągnięciem drużynowym w karierze Koreańczyka był triumf podczas VCT 2021: Japan Stage 1 Masters.

Tak prezentuje się aktualny skład Crazy Raccoon:

Daiki „Minty” Kato
Yusuke „neth” Matsuda
Teppei „ade” Kuno
Park „Bazzi” Jun-ki
An „Medusa” Min-cheol
Hideki „Fisker” Sasaki
Yusuke „mun” – trener
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wygraj skiny o łącznej wartości ponad 1000 zł podczas Funspark ULTI

StreamCards to wyjątkowa gra karciana dostępna na transmisjach live na Twitchu. Gra polega na przewidywaniu wydarzeń podczas meczów turnieju Counter-S...