STS
G2 Rekkles LEC
fot. Riot Games/Michał Konkol

Debiut Rekklesa w KCORP już dziś! Rywalem podopieczni Ibaia i Piqué

Choć w przypadku zdecydowanej większości drużyn League of Legends z Europy na oficjalny debiut będziemy musieli poczekać do startu wiosennego splitu, inaczej sprawa ma się z największymi, a już na pewno jednymi z najgłośniejszych ruchów transferowych na scenie LoL-a w tej przerwie międzysezonowej. Chodzi rzecz jasna o dołączenie Martina „Rekklesa” Larssona do Karmine Corp, co […]

Choć w przypadku zdecydowanej większości drużyn League of Legends z Europy na oficjalny debiut będziemy musieli poczekać do startu wiosennego splitu, inaczej sprawa ma się z największymi, a już na pewno jednymi z najgłośniejszych ruchów transferowych na scenie LoL-a w tej przerwie międzysezonowej. Chodzi rzecz jasna o dołączenie Martina „Rekklesa” Larssona do Karmine Corp, co wywołało nie lada poruszenie wśród społeczności Ligi Legend. I trudno się dziwić, wszak będzie to pierwszy raz od ośmiu lat, kiedy szwedzkiej gwiazdy nie zobaczymy w rozgrywkach najwyższego szczebla na Starym Kontynencie. Los złączył go jednak z jedną z najlepszych, o ile nie najlepszą formacją w drugiej klasie rozgrywkowej. Jak zaprezentuje się Rekkles w debiucie w nowych barwach? Tego dowiemy się już dziś wieczorem!

Ujawnienie drużyny Ibaia i Piqué

Rywal również z pewnością liczy na prezentację z jak najlepszej strony… aczkolwiek w jego przypadku jakakolwiek prezentacja będzie już sukcesem. Naprzeciw Karmine Corp wystąpią bowiem podopieczni dotychczas owianego tajemnicą projektu Ibaia Llanosa oraz Gerarda Piqué. Po dziś dzień nie poznaliśmy oficjalnie ani składu, ani nazwy, ani logo – kompletnie nic. Wiadomo tylko, że w przyszłym sezonie drużyna ta zagra w czołowej hiszpańskiej lidze LoL-a, czyli LVP Superliga. Wcześniej jednak zmierzy się z KCORP, a my poznamy jej nazwę oraz, co ważniejsze, zawodników głównego składu.

Dziś w Barcelonie pierwsze starcie… ale nie ostatnie

Przejdźmy jednak do konkretów, czyli o której wszystko się zacznie. Stream na kanale Ibaia zaplanowany jest na godzinę 19:00 i od tego momentu aż do startu samego pojedynku na Summoner’s Rifcie będziemy prawdopodobnie poznawać kolejne informacje dotyczące zespołu, jego zaplecza, sponsorów etc. Start samego spotkania zaplanowany jest na 21:00, a mecz odbędzie się w formacie BO3. Miejscem zmagań będzie usytuowane w Barcelonie Palau Sant Jordi. Jeśli myślicie teraz o potencjalnej przewadze trybun po stronie hiszpańskiej drużyny, warto pamiętać, że na 8 stycznia zaplanowany jest rewanż tego meczu, tym razem w Paryżu. Niezależnie więc od dzisiejszego rezultatu będziemy mieli jeszcze jedną szansę, aby zobaczyć starcie obu formacji jeszcze przed inauguracją wiosennego splitu lig regionalnych.

Transmisja

Mecz będzie transmitowany na kanałach obu właścicieli organizacji – zarówno u Ibaia Llanosa, jak i u Kamela „Kameto” Kebira. Warto jednak być wcześniej u tego pierwszego, bo prawdopodobnie dowiemy się więcej na temat powołanej przez niego do życia organizacji.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
olofmeister pashaBiceps CS:GO

Charytatywna aukcja skinów CS:GO. olofmeister przekazał AWP Asiimov od pashy

Jeszcze kilka lat temu Szwecja mogła pochwalić się posiadaniem kilku naprawdę mocnych składów Counter-Strike'a. Najlepszymi przykładami są Fnatic i Ni...