STS
Filu
fot. BeChampions/Jeremi Śpiewak

Incognito decyduje się na roszady. Filu oraz playboistarki dołączają do zespołu

W zeszły weekend odbyła się trzecia edycja lanowych zmagań rozgrywanych w ramach BeContender z cyklu BeChampions. Dla Incognito nie był to udany turniej, gdyż ekipa dowodzona przez Przemysława „KEREME” Bogdanowicza zajęła ostatnią lokatę. Wskutek nie do końca zadowalających rezultatów Incognito zdecydowało się na przebudowę swojego składu. Z zespołem pożegnało się aż trzech zawodników. Zmiany w […]

W zeszły weekend odbyła się trzecia edycja lanowych zmagań rozgrywanych w ramach BeContender z cyklu BeChampions. Dla Incognito nie był to udany turniej, gdyż ekipa dowodzona przez Przemysława „KEREME” Bogdanowicza zajęła ostatnią lokatę. Wskutek nie do końca zadowalających rezultatów Incognito zdecydowało się na przebudowę swojego składu. Z zespołem pożegnało się aż trzech zawodników.

Zmiany w szeregach Incognito

Wczorajszego wieczoru za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych byli już reprezentanci Incognito poinformowali, że opuszczają szeregi formacji. Z drużyną rozstali się Denis „6ix” Madeja, Jacek „joXer” Bialonoga oraz Wiktor „BabkaJuzia” Grudzień. Każdy ze wspomnianej trójki rozgląda się już za nowymi wyzwaniami, a BabkaJuzia rozważa zawieszenie myszki na kołku i rozpoczęcie kariery trenera. Z pierwotnego składu polskiej ekipy zostali jedynie Przemysław „KEREME” Bogdanowicz, Kajetan „kaajak” Hamerski oraz Patryk „Patr1k” Hronowski w roli szkoleniowca.

Pierwszą nową twarz Incognito mieliśmy przyjemność poznać już wczoraj, gdyż za pomocą swojego Twittera Dawid „Filu” Czarnecki ogłosił swój angaż w polskim projekcie. 17-latek pozostawał wolnym agentem po tym, jak w drugim tygodniu grudnia opuścił finalnie Movistar Riders. Dzisiejszego poranka poznaliśmy kolejny nowy nabytek Incognito, którym został Krzysztof „playboistarki” Lewandrowski. Po turnieju w Warszawie były gracz THOSE GUYS zapowiedział odejście z Ownage, a jego nowym domem zostało właśnie Incognito. Na ten moment nie jest pewne, kto zostanie brakującym elementem układanki, jednakże jedną z możliwości wydaje się być Piotr „avis” Świerzyna.

Tak aktualnie prezentuje się skład Incognito:

Przemysław „KEREME” Bogdanowicz
Kajetan „kaajak” Hamerski
Dawid „Filu” Czarnecki
Krzysztof „playboistarki” Lewandrowski
Patryk „Patr1k” Hronowski – trener
Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

autimatic i Stewie2k znowu razem, ale... w Evil Geniuses?

Kończący się rok był dla Evil Geniuses, delikatnie mówiąc, niezbyt udany. Już jakiś czas temu północnoamerykańska organizacja zapowiedziała więc grunt...