Jeszcze do niedawna wydawało się, że nowymi reprezentantami Complexity Gaming zostaną gracze Copenhagen Flames. Wczoraj jednak pojawiły się nieoficjalne doniesienia, że do całej transakcji prawdopodobnie nie dojdzie, gdyż organizacja z Ameryki Północnej zaczęła skłaniać się w stronę budowy ekipy w swoim własnym regionie.

Complexity jednak z północnoamerykańskim składem?

Teraz nieco więcej światła na tę ostatnią kwestię rzucił Danish "Nohte" Allana z serwisu HLTV. Według jego informacji Complexity chciałoby stworzyć drużynę, która oparta byłaby na rdzeniu Extra Salt. Zespół ten jest jednym z najbardziej obiecujących za oceanem, a w przyszłym roku wystąpić miał on m.in. na Intel Extreme Masters Katowice 2022 oraz w ESL Pro League Season 15. Piszemy "miał", bo nieoficjalnie mówi się, że do coL mogą odejść aż trzej zawodnicy, tj. Johnny "⁠JT⁠" Theodosiou, Justin "⁠FaNg⁠" Coakley oraz Ricky "⁠floppy⁠" Kemery. Dodatkowo wraz z nimi podążyć miałby trener formacji, Tiaan "⁠T.c⁠" Coertzen.

A co z pozostałymi dwoma miejscami do obsadzenia? Jedno z nich miałby zająć Paytyn "⁠junior⁠" Johnson z FURII Esports. Amerykanin ostatnimi czasy łączony był już z przenosinami do Extra Salt, wygląda więc na to, że ewentualna zmiana pracodawcy nie wpłynęłaby w żaden sposób na jego angaż. 21-latek ma w drużynie zastąpić Josha "⁠oSee⁠" Ohma, gdyż ten prawdopodobnie będzie kontynuować swoją karierę w Teamie Liquid. A skoro o Liquid mowa – ostatnim elementem układanki w Complexity ma być gracz właśnie tego zespołu, Michael "⁠Grim⁠" Wince. On z kolei zostałby ściągnięty, by przejąć fotel należący dotychczas do Edgara "⁠MarKE'A⁠" Maldonado, który nie zostałby włączony do nowego projektu.

Jeżeli powyższe doniesienia potwierdzą się, skład Complexity Gaming będzie wyglądać następująco:

Johnny "⁠JT⁠" Theodosiou
Justin "⁠FaNg⁠" Coakley
Ricky "⁠floppy⁠" Kemery
Paytyn "⁠junior⁠" Johnson
Michael "⁠Grim⁠" Wince
Tiaan "⁠T.c⁠" Coertzen (trener)