Forsaken to jedna z organizacji, które w siódmym sezonie zadebiutują w Ultralidze. I chociaż trudno już teraz wyrokować, jak ekipa poradzi sobie w mistrzostwach Polski w League of Legends, to pewien pogląd na tę sprawę może dać nam skład, jaki zaangażowała rodzima formacja.

Polski ślad

W tym ostatecznie znalazło się miejsce dla dwóch naszych rodaków. Górnej alei strzec będzie Dawid "sheru" Wojewoda, który rok 2021 spędził pod banderą devils.one. Ba, wiosną on i jego ówcześni koledzy awansowali nawet do play-offów, których jednak nie udało im się zawojować. Latem natomiast Diabły finiszowały dopiero na ósmym miejscu i po zakończeniu letniego splitu pożegnały cały skład, w tym właśnie Wojewodę. Z kolei rolę wspierającego pełnić będzie Michał "WillTheScout" Hałacz. Dla młodego zawodnika jest to powrót na polską scenę po tym, jak ostatnie pół roku spędził na Wyspach Brytyjskich, rywalizując w UK League Championship w barwach Bulldog Esports.

Posiłki z krajów bałtyckich

Pozostałe fotele zajmą zawodnicy z krajów bałtyckich. Za dżunglę oraz środkową aleję odpowiedzialni będą odpowiednio Tomas "Jaunatis" Janaudis i Domantas "D0MAS" Musinas. To dwaj Litwini, którzy dotychczas występowali wyłącznie na rodzimej scenie. Jaunatis do niedawna związany był z Iron Wolves, z którym co prawda wygrał letni split Baltic Masters, ale potem bezskutecznie starał się o awans do głównego turnieju European Masters. Z kolei D0MAS rok kończył jako gracz Crypto Esports i przystąpił z tą formacją do eliminacji do LVP Superliga Segunda, które jednak nie przyniosły oczekiwanego rezultatu. Ponadto nowym członkiem Forsaken został też pochodzący z Estonii Rolf "Ruf" Hein. Co ciekawe, botlaner jeszcze w październiku przystąpił wraz z GOEXANIMO do Ultraliga Expansion Tournament, ale jego zespół musiał wówczas uznać wyższość Goskillii.

Skład Forsaken prezentuje się następująco:

Dawid "sheru" Wojewoda
Tomas "Jaunatis" Janaudis
Domantas "D0MAS" Musinas
Rolf "Ruf" Hein
Michał "WillTheScout" Hałacz