STS
Dota 2, anime, Dota Dragon's Blood, premiera
fot. Netflix Anime Youtube

Premiera drugiego sezonu Dota: Dragon’s Blood przełożona

Premiera drugiego sezonu anime produkcji Netflixa we współpracy z koreańskim Studiem Mir została przełożona o niespełna dwa tygodnie – z 6 stycznia na 18 stycznia. Dota: Dragon’s Blood Book Two będzie kontynuacją przygód Smoczego Rycerza, Daviona. Oficjalny komunikat nie zawiera powodu przeniesienia daty premiery, jednak taki niewielki poślizg sugeruje, że nie jest to nic poważnego. […]

Premiera drugiego sezonu anime produkcji Netflixa we współpracy z koreańskim Studiem Mir została przełożona o niespełna dwa tygodnie – z 6 stycznia na 18 stycznia. Dota: Dragon’s Blood Book Two będzie kontynuacją przygód Smoczego Rycerza, Daviona. Oficjalny komunikat nie zawiera powodu przeniesienia daty premiery, jednak taki niewielki poślizg sugeruje, że nie jest to nic poważnego.

Premiera drugiego sezonu z nowym bohaterem

Publiczność przyjęła pozytywnie pierwszy sezon anime, którego akcja odbywa się w szerokim uniwersum Doty. Fani cierpliwie czekali na drugą odsłonę serialu, jednak będą musieli poczekać jeszcze blisko dwa tygodnie. Dzięki teaserze poznaliśmy kolejnego bohatera produkcji Netflixa. Jest to Lina – magiczka ognia. Historia siostry Rylai, znanej w grze jako Crystal Maiden, nawiązuje do konceptu ognia, więc zarazem do głównego bohatera, czyli Daviona.

Jak losy Liny Marci, Mirany i pozostałych bohaterów serialu połączą się w drugiej części anime? Premiera Księgi Drugiej i odpowiedzi z nią związane otrzymamy dopiero 18 stycznia. Plusem tej sytuacji jest większa ilość czasu na powtórzenie sobie pierwszej odsłony serialu.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dywizje Rainbow Six: Siege w SKILLSTARS i ESCA wymieniły się zawodnikami

Co prawda międzysezonowy Polish Cup 2022 trwa, ale nie przeszkadza to drużynom w przeprowadzaniu kadrowych roszad. Tym razem na te zdecydowały się SKI...