STS
fot. BeChampions/Maciej Kołek

Team Queso zaprezentował nowy skład VALORANTA. UNFAKE zostaje w zespole

Po dwóch miesiącach Team Queso powraca na scenę VALORANTA z nowym składem. Składem międzynarodowym, co jest pewną nowością – wszak wcześniej organizacja z Półwyspu Iberyjskiego stawiała na drużyny w pełni polskie oraz hiszpańskie. Międzynarodowy skład, a w nim Polak To właśnie Polacy byli ostatnimi, którzy reprezentowali barwy Queso, ale w połowie grudnia wszyscy otrzymali zgodę […]

Po dwóch miesiącach Team Queso powraca na scenę VALORANTA z nowym składem. Składem międzynarodowym, co jest pewną nowością – wszak wcześniej organizacja z Półwyspu Iberyjskiego stawiała na drużyny w pełni polskie oraz hiszpańskie.

Międzynarodowy skład, a w nim Polak

To właśnie Polacy byli ostatnimi, którzy reprezentowali barwy Queso, ale w połowie grudnia wszyscy otrzymali zgodę na rozpoczęcie poszukiwań nowych pracodawców. Niemniej jak dotychczas żaden z półfinalistów ostatniej edycji PLE.GG: VALORANT Nations Circuit jeszcze go nie znalazł, chociaż łączono ich z różnymi zespołami. Weźmy takiego Bartosza „UNFAKE’A” Bernackiego, który w trakcie przerwy międzysezonowej łączony był m.in. z HEET, OG oraz Rebels Gaming. Dziś jednak wiemy już, że 24-latek ostatecznie nie zmieni swojej przynależności klubowej i przynajmniej pierwszą część tegorocznego sezonu spędzi w dotychczasowych barwach.

Poza nim w zespole znaleźli się m.in. dwaj Brytyjczycy, tj. Fletcher „Leare” Brigden-Knight oraz Tyler „Foxie” Lowton. Ten pierwszy jeszcze do niedawna związany był z Vexed Gaming, drugi zaś reprezentował barwy Teamu Finest, z którym wystąpił nawet w madryckim półfinale LVP Rising Series. Ponadto angaż otrzymał również pochodzący z Portugalii Ian „k1zpawn” Rebelo – dla niego, podobnie jak dla UNFAKE’a, będzie to pierwsza okazja do regularnej gry w zespole międzynarodowym. Ostatni fotel zgarnął natomiast Kostas „tsack” Theodoropoulos. Grek pozostawał bez stałego zatrudnienia od kwietnia ubiegłego roku, gdy zakończyła się jego przygoda z Fnatic.

W tej sytuacji skład Teamu Queso prezentuje się następująco:

Bartosz „UNFAKE” Bernacki
Fletcher „Leare” Brigden-Knight
Ian „k1zpawn” Rebelo
Kostas „tsack” Theodoropoulos
Tyler „Foxie” Lowton
Kirian „Yaba” Martínez (trener)
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

MOUZ NXT z pierwszą porażką w WAL3. Zespół Polaków nadal przewodzi grupie B

Zwycięska seria MOUZ NXT w trzecim sezonie WePlay Academy League dobiegła końca. Zespół trzech naszych rodaków wczoraj po raz pierwszy musiał uznać wy...