STS
fot. Team Liquid

Liquid zatrudnia kobiecy skład VALORANTA

Team Liquid na scenie VALORANTA obecny jest od sierpnia 2020 roku. Teraz jednak popularna organizacja postanowiła zwiększyć swoje wpływy i zaangażowała kolejny skład. Tym razem pochodzący z Ameryki Południowej i złożony w pełni z zawodniczek. Zawodniczki z Ameryki Południowej w Liquid Cztery Brazylijki i Chilijka przez ostatni rok reprezentowały barwy Gamelanders Purple, wraz z którym […]

Team Liquid na scenie VALORANTA obecny jest od sierpnia 2020 roku. Teraz jednak popularna organizacja postanowiła zwiększyć swoje wpływy i zaangażowała kolejny skład. Tym razem pochodzący z Ameryki Południowej i złożony w pełni z zawodniczek.

Zawodniczki z Ameryki Południowej w Liquid

Cztery Brazylijki i Chilijka przez ostatni rok reprezentowały barwy Gamelanders Purple, wraz z którym próbowały swoich sił m.in. w VALORANT Champions Tour 2021. Niemniej w tym wypadku ich przygoda dwukrotnie kończyła się na etapie otwartych eliminacji. O wiele lepiej wyglądało to w rozgrywkach kobiecych, które w Brazylii zostały na dobrą sprawę zdominowane przez podopieczne André „palestry” Gomesa. Te triumfowały m.in. podczas Protocolo: Evolução, jak i Protocolo: Gêneses, dokładając do tego również triumfy w drugim sezonie Copa Rakin oraz SBT Games VALORANT All Stars.

Jestem niezmiernie dumny z finalizacji tych transferów. Ten zespół to grupa niezwykle utalentowanych osób. Już teraz pokazały one świetne wyniki w Brazylii, a teraz wspólnie ruszymy podbić świat. Zapewnimy im bootcampy w Europie oraz Los Angeles i jesteśmy gotowi, by zrobić wszystko, by pomóc im wejść na wyższy poziom – przyznał założyciel Liquid, Victor „Nazgul” Goossens. – Miesiąc temu udało mi się podczas kolacji spotkać z tymi niesamowitymi kobietami w São Paulo, gdy przyleciałem, by nakręcić wideo z prezentacji. One są wspaniałe i nie mógłbym być bardziej podekscytowany ściągnięciem ich do Liquid – stwierdził z kolei Mike Milanov, dyrektor ds. rozwoju biznesu organizacji.

W tej sytuacji skład Team Liquid Brazil prezentuje się następująco:

Natália „daiki” Vilela
Paula „bstrdd” Naguil
Natália „nat1” Meneses
Paola „drn” Caroline
Ana „naxy” Beatriz
André „palestra” Gomes (trener)
Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

STYKO żegna się z FPX. Słowak dołącza do Apeks

Apeks w końcu skompletowało nowy skład. Po transferach Joakima "⁠jkaema⁠" Myrbostada i Hugo "⁠chawzyyy'ego⁠" Günthera przyszła pora na obsadzenie osta...