Nieoczekiwane wieści ogarnęły dzisiaj media społecznościowe w świecie polskiego League of Legends. W drugiej dywizji Ultraligi będziemy mogli zobaczyć ekipę, która z pewnością przyciągnie do tych rozgrywek tłumy widzów. Artur "Rybson" Gębicz ogłosił dzisiaj na Twitterze, iż wraz z innymi streamerami sformował drużynę.

Rybson, ArQuel i Overpow w jednej drużynie?

Takiego obrotu spraw nie spodziewał się chyba nikt. Zgodnie z tym, co na Twitterze napisał Rybson, w pierwszej kolejności mogliśmy się dowiedzieć o tym podczas transmisji Krzysztofa "ArQuela" Saucia. To on ma być właśnie toplanerem owego zespołu i przypadkiem zdradził on plany streamerów dotyczące drugiej dywizji Ultraligi. – Krzychu dzisiaj już zleakował skład do 2ul także podaje oficjalnie – pisze Rybson, po czym ogłasza resztę członków drużyny. – Wszystkie mecze będą na żywo transmitowane na naszych kanałach co tydzień w pon i czw – czytamy.

A kto znajdzie się w tej ekipie? Otóż obok ArQuela oraz Rybsona będziemy mogli też zobaczyć Remigiusza "Overpowa" Puscha, Damiana "deflesa" Filipowa oraz Jakuba "Aprila" Kupisza. Trenerem zespołu zostanie Kuba "OveR" Seweryn. Jak dodał pod swoim postem Rybson, to nie koniec ogłoszeń i już wkrótce dowiemy się więcej szczegółów na temat ekipy streamerów. Na razie nie wiemy tak naprawdę nic i nawet nazwa formacji pozostaje tajemnicą.