STS
fot. BeChampions/Maciej Kołek

Anonymo odkrywa karty. Znamy nowy skład VALORANTA

W Anonymo Esports napięty początek roku. Wszak organizacja w ostatnim czasie zmuszona była przebudować zarówno dywizję Counter-Strike’a, jak i VALORANTA. Teraz w końcu odsłoniła ona karty w kwestii tej drugiej z gier, prezentując swój nowy skład. Posiłki z Queso i Movistar Riders Szeregi Anonimowych zasiliło trio związane jeszcze do niedawna z Teamem Queso. Jakub „maniek” […]

W Anonymo Esports napięty początek roku. Wszak organizacja w ostatnim czasie zmuszona była przebudować zarówno dywizję Counter-Strike’a, jak i VALORANTA. Teraz w końcu odsłoniła ona karty w kwestii tej drugiej z gier, prezentując swój nowy skład.

Posiłki z Queso i Movistar Riders

Szeregi Anonimowych zasiliło trio związane jeszcze do niedawna z Teamem Queso. Jakub „maniek” Mańkowski, Tselmeg „xuss” Tsolmon i Adam „adm1k” Siemieniec, bo o nich tu mowa, swego czasu tworzyli jeden z najmocniejszych zespołów na polskiej scenie, ten jednak jeszcze w listopadzie został zawieszony. W związku z tym gracze zaczęli poszukiwania nowych pracodawców i finalnie aż trzech z nich trafiło do ANO. Ponadto organizacja Mateusza „Sówka” Kowalczyka zapewniła sobie usługi Maksa „kamyka” Rychlewskiego. Młody zawodnik na szerokie wody wypłynął dzięki udanym występom w Movistar Riders, z którymi sięgnął m.in. po wicemistrzostwo madryckich finałów LVP Rising Series.

Jeżeli zaś chodzi o dotychczasowych reprezentantów Anonymo, to w zespole ostały się tylko dwie osoby. Jedną z nich jest pozyskany jeszcze pod koniec października Sebastian „snikk” Kamiński. Ponadto posadę szkoleniowca zachował Kacper „belmonte” Mordak. Co ciekawe, polska piątka ma już za sobą oficjalny debiut, do którego doszło podczas rozpoczętych w poniedziałek eliminacji do pierwszego etapu VALORANT Champions Tour 2022. W swoim pierwszym meczu pokonała ona wynikiem 2:0 CurryGold, a potem w takim samym stosunku rozprawiła się z Falchion Gaming. Kolejne spotkanie z udziałem snikka i spółki już dziś o godzinie 18:00 – wtedy w trzeciej rundzie otwartego turnieju kwalifikacyjnego podejmą oni H2O.

W tej sytuacji skład Anonymo Mentos prezentuje się następująco:

Sebastian „snikk” Kamiński
Maks „kamyk” Rychlewski
Jakub „maniek” Mańkowski
Tselmeg „xuss” Tsolmon
Adam „adm1k” Siemieniec
Kacper „belmonte” Mordak (trener)
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Heretics z nowym składem VALORANTA. A w nim dwaj Duńczycy znani z CS:GO

Po udanym sezonie 2020 Team Heretics w minionym roku wyraźnie spuścił z tonu. Wpływ na to miały w dużej mierze nieudane decyzje transferowe, przez któ...