STS
fot. Riot Games/Lance Skundrich

Doma wraca do gry. Chorwat nowym zawodnikiem TENSTAR

TENSTAR zakończyło kompletowanie składu przed nowym sezonem VALORANT Champions Tour. Brytyjska organizacja doznała przy tym znaczących wzmocnień, bo do pozyskanego już kilka tygodni temu Alexandre’a „xms-a” Forté dołączył również Domagoj „Doma” Fancev. Z Fnatic do TENSTAR Nastoletni Chorwat swoje pierwsze esportowe kroki stawiał na scenie Fortnite’a. W VALORANCIE na szersze wody wypłynął natomiast dzięki udanym […]

TENSTAR zakończyło kompletowanie składu przed nowym sezonem VALORANT Champions Tour. Brytyjska organizacja doznała przy tym znaczących wzmocnień, bo do pozyskanego już kilka tygodni temu Alexandre’a „xms-a” Forté dołączył również Domagoj „Doma” Fancev.

Z Fnatic do TENSTAR

Nastoletni Chorwat swoje pierwsze esportowe kroki stawiał na scenie Fortnite’a. W VALORANCIE na szersze wody wypłynął natomiast dzięki udanym występom w SUMN FC, wraz z którą to ekipą niespodziewanie sięgnął pod koniec 2020 roku po wicemistrzostwo europejskiego First Strike. To z kolei zaowocowało transferem do legendarnego Fnatic, które wiązało ze swoją inwestycją spore nadzieje. I chociaż jeszcze w maju Doma i jego koledzy mogli świętować wicemistrzostwo finałów drugiego etapu VCT, które miały miejsce na Islandii, to sezon zakończyli średnio, kończąc mistrzostwa świata poza podium. Tuż po zakończeniu tej imprezy Fancev trafił na ławkę rezerwowych i dziś wiemy już, że więcej nie przywdzieje pomarańczowo-czarnych barw.

Został on bowiem zaprezentowany jako nowy nabytek TENSTAR. – Doma to absolutny bohater, który od razu wpasował się w nasz zespół. Gdy tylko do nas dołączył, poziom naszych treningów znacznie podskoczył. Dzięki temu zdecydowanie się odbiliśmy. Mogliśmy nawet zobaczyć Bald Buff. To było coś szalonego – komplementował nowy nabytek Tom Roderick, dyrektor organizacji. Na ten moment nie wiadomo, czyje miejsce w składzie zajmie chorwacki strzelec. Niemniej już wczoraj serwis Dexerto informował, że na ławce rezerwowych ma wylądować zawodnik z Wysp Brytyjskich, 23-letni Tramaine „stanley” Stanley, który z formacją związany jest od końcówki maja.

W tej sytuacji skład TENSTAR prezentuje się następująco:

Jack „Br0die” Emmott
Calum „KRAY” Knight
Tramaine „stanley” Stanley
Niko „polvi” Polvinen
Alexandre „xms” Forté
Domagoj „Doma” Fancev
Peter „Spin” Bradford (trener)
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Pogodynka Janna (Forecast Janna)

Jannę czekają wielkie zmiany. Co jeszcze planuje Riot na patch 12.2?

Pierwszy tegoroczny patch w League of Legends nie był szczególnie obszerny, zwłaszcza jeśli chodzi o zmiany w czempionach. Modyfikacji dokonano raptem...