STS
Rekkles G2 LEC
fot. Riot Games/Michał Konkol

Pojedynek na szczycie. Karmine Corp pokonuje Króliki na start LFL

Dzisiaj wystartowały wiosenne rozgrywki ligi francuskiej – La Ligue Française de League of Legends. Za nami mecz otwarcia, w którym Misfits Premier oraz Karmine Corp walczyły o swoje pierwsze punkty w lidze. Oczekiwania względem tego pojedynku były wysokie. Aż sześciu zawodników pierwszego meczu LFL miało okazję rywalizować wcześniej w League of Legends European Championship. Po […]

Dzisiaj wystartowały wiosenne rozgrywki ligi francuskiej – La Ligue Française de League of Legends. Za nami mecz otwarcia, w którym Misfits Premier oraz Karmine Corp walczyły o swoje pierwsze punkty w lidze. Oczekiwania względem tego pojedynku były wysokie. Aż sześciu zawodników pierwszego meczu LFL miało okazję rywalizować wcześniej w League of Legends European Championship. Po niezwykle zaciętej batalii triumfem mogło cieszyć się KC.

Misfits Premier Misfits 0:1 Karmine Corp
Irrelevant
Gangplank
Cabochard
Ornn
TynX
Lee Sin
113
Viego
Czajek
Zoe
SAKEN
Vex
Woolite
Caitlyn
Rekkles
Jinx
Vander
Lux
Hantera
Thresh

Wszystko zaczęło się bardzo szybko. Pierwsza krew została przelana na dolnej alei, gdzie finalista Mistrzostw Świata z 2018 roku – Martin „Rekkles” Larsson wraz z Julesem „Hanterą” Bourgeoisem wyeliminowali Pawła „Woolita” Pruskiego. Króliki nie pozostały bierne. W odwecie, na bocie pojawił się Kristian „Tynx” Hansen, który pomógł wyrównać rachunki. Po całym zajściu sytuacja na mapie lekko się uspokoiła.

Dominacja Karmine Corp

W 20. minucie miała miejsce ważna dla rozgrywki walka przy górskim smoku. Zwycięską ręką wyszedł z niej Rekkles i spółka. Z wcześniej uzyskanej przewagi w złocie, KC skorzystało w pełni możliwości. Prowokowało kolejne walki, które jednoznacznie wygrywało. Mimo ogromnego deficytu w złocie organizacja z trzema Polakami w drużynie broniła się bardzo dzielnie, aż do ostatniej struktury. Finalnie akademia ekipy z LEC uległa Karmine Corp.

W następnym meczu będziemy mogli obserwować dwóch Polaków. Paweł „Czekolad” Szczepanik i Dawid „Melonik” Ślęczka pod banderą GameWard podejmą GamersOrigin. Przypominamy o angielskim komentarzu, który powstał ze względu na ogromne zainteresowanie wśród widzów. Ową transmisję możecie znaleźć na Twitchu.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

MICHU dołącza do MAD Lions!

Koniec spekulacji – Michał "MICHU" Müller po dwóch miesiącach bezrobocia znalazł w końcu nowy zespół! Co ciekawe, chociaż nie pojawiały się na ten tem...