STS
Trymbi, Odoamne, Rogue, Worlds 2021
fot. Riot Games/Lance Skundrich

Rogue dominuje Misfits w pierwszym dzisiejszym meczu w LEC

Wystartował kolejny dzień pierwszego tygodnia rozgrywek League of Legends European Championship Spring 2022. Pierwsze starcie, które zostało nam zaprezentowane to pojedynek Rogue kontra Misfits Gaming. Obie formacje posiadają rodaka w swoich szeregach, a to oznacza, że wreszcie dostaliśmy możliwość widowiska w postaci polsko-polskiej rywalizacji. Zwycięsko wychodzi z niej Adrian „Trymbi” Trybus. Rogue 1:0 Misfits Gaming Odoamne Renekton Hirit Gnar Malrang […]

Wystartował kolejny dzień pierwszego tygodnia rozgrywek League of Legends European Championship Spring 2022. Pierwsze starcie, które zostało nam zaprezentowane to pojedynek Rogue kontra Misfits Gaming. Obie formacje posiadają rodaka w swoich szeregach, a to oznacza, że wreszcie dostaliśmy możliwość widowiska w postaci polsko-polskiej rywalizacji. Zwycięsko wychodzi z niej Adrian „Trymbi” Trybus.

Rogue 1:0 Misfits Misfits Gaming
Odoamne
Renekton
Hirit
Gnar
Malrang
Jarvan IV
Shlatan
Xin Zhao
Larssen
Viktor
Vetheo
LeBlanc
Comp
Jinx
Neon
Jhin
Trymbi
Lulu
Mersa
Yuumi

Ofiarą pierwszej krwi został Emil „Larssen” Larsson po świetnym ganku wykreowanym przez Lucjana „Shlatana” Ahmada. Rodak świetnie przeczytał sytuację i z sukcesem ponownie odwiedził środkową aleję. Łotrzyki stwierdziły, że nie będą biernie przyglądały się aktywności Króliczków. Najpierw rewanż wziął Kim „Malrang” Geun-seong na górnej alei, gdzie wraz z sojusznikiem wykluczył Shina „HiRita” Tae-mina. Chwilę później podopieczni Alexandra „Cartera” Cartwrighta zdobyli dwie eliminacje.

Na górnej linii znacznie lepiej radził sobie Andrei „Odoamne” Pascu, który nawet w pojedynkę był w stanie wyeliminować swojego oponenta. W 22. minucie MSF przegrało z kretesem walkę przy Podniebnym Smoku, windując przewagę w złocie RGE do pięciu tysięcy. Baron dla Trymbiego i spółki był tylko formalnością. Pomimo znaczącej przewagi w funduszach Łotrzyki nie potrafiły zakończyć spotkania aż do 34. minuty, kiedy to wzięty Baron i wygrana walka drużynowa zapewniły im prostą drogę do Nexusa.

Już za chwilę Jakub „Cinkrof” Rokicki wraz ze swoją ekipą będzie walczył o pierwsze punkty w tabeli. Jego Team BDS podejmie EXCEL ESPORTS. Podopieczni brytyjskiej organizacji również nie zaznali wczoraj smaku zwycięstwa i na ich koncie punktów ligowych widnieje zero. Po więcej informacji dotyczących tej odsłony prestiżowych europejskich rozgrywek zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

LEC

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Poznaliśmy nowy skład Snaxa! W nim m.in. dwaj jego byli koledzy z Anonymo

Od momentu odejścia Janusza "Snaxa" Pogorzelskiego z Anonymo Esports wielu kibiców zastanawiało się, jaki będzie kolejny krok w karierze mistrza świat...