Team Liquid ponownie w komplecie! Słynna organizacja zaprezentowała nam dziś piątego członka swojej dywizji CS:GO i zgodnie z pojawiającymi się już od jakiegoś czasu plotkami mamy tutaj do czynienia z naprawdę dużym powrotem!

nitro znowu w Liquid!

Barw Liquid ponownie bronić będzie bowiem Nick "nitr0" Cannella. 26-latek był już związany z formacją między styczniem 2015 roku a sierpniem 2020 roku, czyli przez ponad pięć lat. W tym czasie on i jego koledzy zgarnęli wiele znaczących trofeów, wygrywając imprezy m.in. z cyklu Intel Extreme Masters, ESL Pro League czy też ESL One. Do tego dołożyły one również wygraną w drugim sezonie Intel Grand Slam oraz wicemistrzostwo Majora w Kolonii w 2016 roku. Niemniej niespełna półtora roku temu niespodziewanie wylądował on na ławce rezerwowych, by po kilku dniach definitywnie pożegnać się z TL. Ale na tym nie koniec, bo Amerykanin opuścił również całą scenę Counter-Strike'a i podążył śladem innych graczy z Ameryki Północnej, który przenieśli się do VALORANTA.

Tam rywalizował aż do grudnia ubiegłego roku, grając pod banderą 100 Thieves, z którą to ekipą dotarł nawet do najlepszej czwórki finałów trzeciego etapu VALORANT Champions Tour 2021 w Berlinie. Z drugiej strony Cannella i spółka nie zdołali awansować na mistrzostwa świata, czego następstwem były przetasowania w szeregach popularnych Złodziei. W ich wyniku nitr0 opuścił drużynę i zgodnie z oczekiwaniami powrócił do Liquid. Tym samym doświadczony gracz stał się trzecim obok Joshuy "oSee" Ohma i Richarda "shoxa" Papillona nowym nabytkiem organizacji. Powtórny debiut w TL 26-letni strzelec zaliczy 30 stycznia, gdy on i jego nowy zespół podejmą FaZe Clan w ramach wiosennej fazy grupowej BLAST Premier 2022.

W tej sytuacji skład Teamu Liquid prezentuje się następująco:

Jonathan „⁠EliGE⁠” Jablonowski
Keith „⁠NAF⁠” Markovic
Joshua "oSee" Ohm
Richard "shox" Papillon
Nick "nitr0" Cannella
Eric „⁠adreN⁠” Hoag (trener)