Team ESCA Gaming
Team ESCA Gaming, ESCA logo 1:0 Forsaken
HeSSZero
Sett
sheru
Camille
Xeonerr
Xin Zhao
Diana Jaunatis
Diana
lee sang
Lissandra
D0MAS
LeBlanc
Harpoon
Jinx
Ruf
Aphelios
marlon
Lulu
WillTheScout
Thresh

Pierwsza akcja rozpoczęła się już około czwartej minuty rozgrywki. Karol „Xeonerr” Kowalski postanowił podejść pod wieżę wroga na dolnej alejce. Forsaken uratowała teleportacja Domantasa „D0MASa” Musinasa. Ostatecznie każda drużyna straciła po jednym zawodniku. Następnie uwaga graczy została przerzucona w stronę górnej linii. TEG ponownie zanurkowało, lecz nie do końca skutecznie.

Zabójstwa padały jedno za drugim, ale żadna z drużyn nie wysuwała się na zdecydowane prowadzenie. Dopiero po zniszczeniu trzech wież ESCA zyskała niewielką przewagę w złocie. W dziewiętnastej minucie doszło do pierwszej większej walki drużynowej. Świetnymi umiejętnościami wykazał się Franciszek „Harpoon” Gryszkiewicz, eliminując trzech wrogów i zwiększając szansę swojego składu na wygraną.

W dwudziestej szóstej minucie w obozie TEG padła decyzja o ataku na Barona. Forsaken próbowało odpowiedzieć, ale Harpoon ponownie nie pozwolił im przeszkodzić i pokonał kilku oponentów. Naszor stał się wtedy niezwykle prostym celem. W mgnieniu oka ESCA znalazła się w bazie wroga, niszcząc inhibitor na dolnej alei. Forsaken chciało wygonić wrogów i ruszyło w pościg. Jednak w tym momencie przewaga była już zbyt duża. ESCA wybiła przeciwników i ruszyła w stronę Nexusa.

Już zaraz startuje kolejna rozgrywka. Naprzeciw siebie staną devils.one oraz Illuminar Gaming. Czy Diabłom uda się w końcu przełamać złą passę i zdobyć pierwsze zwycięstwo w siódmym sezonie Ultraligi? Transmisję będzie można śledzić na kanałach Polsat Games na Twitchu, Youtube oraz w telewizji. Po więcej informacji dotyczących siódmej edycji Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej: